ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

סיפור שקרה לי היום וקשור ל...ציצי שלי

נפתח על-ידי חתלתולי ב: 09/05/2011, 10:55. לנושא יש 22 תשובות.
דף 1 מתוך 2   1 2 
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • סיפור שקרה לי היום וקשור ל...ציצי שלי

08/05/2011, 13:42

אני בשבוע 20 והחזה שלי גדל ברמות על כבר בחודשיים הראשונים להריון. עליתי ממידה C75 בנורמל שלי לD80 והחלפתי את החזיות לפני חודשיים כבר וכעת החזיות החדשות שוב מתחילות ללחוץ כלומר החזה עלה עוד... (לאן הוא רוצה להגיע, להתחרות עם הפרה של תנובה)? חחחחחח בקיצור כשחזרתי היום הביתה פגשתי מכרה  בת 48 שבאה מבית דתי אבל היא לא דתיה ובכללי היא בחורה פתוחה עם ראש טוב ונראית אולי 42. היא ראתה את החולצה שלי ושאלה למה אני לא שמה גוזיה לכסות את החלק של החריץ שצץ ממש ממש. אמרתי לה שזה ממש לא מפריע לי ולמה שאשים? היא השיבה "רק כדי לכסות כי לא יפה ללכת ככה לגן" (אני גננת להזכירכן). עניתי שבד"כ אני לא חושפת את התאומים שלי אבל עד שמצאתי חולצה מהממת והחלפתי את כל המלתחה אני לא חושבת שאני רוצה לכסות כי באמת אני לא רואה את זה כדבר כזה וואוו. ביג דיל אז רואים את החריץ (שהאבות בגן יהנו חחחחחח סתם). חוץ מזה גם כשהייתי רזה קרה שהלכתי לגן עם חולצה שרואים את החריץ אך פעם ב... מה  אני רוצה לספר בסיפור הזה? שזה מדהים כמה אנשים נכנסים לנו לחיים האישיים. אני חושבת שכל אחת צריכה לעשות מה שמתאים לה ואם לה לא נח ללכת כמוני אז סבבה שהיא תסתיר ושהיא תתלבש כראוי לה אבל בטח לא להעיר לאשה בהריון שגם ככה החזיה כבר מפריעה ולוחצת וגם ככה החזה עולה ללא שליטה וגם ככה עוד גוזיה זה פשוט מטרד!!! אם זה כזה נורא, מעניין שהמפקחת אף פעם לא העירה לי ואגב היא ראתה אותי בדיוק עם אותה חולצה לפני שבוע בהשתלמות כשידעה שכולנו הגענו מהגנים. גם אתן נתקלות בהערות של אנשים שמנסים להתערב לכן בכל מיני דברים וזה קשור איכשהו לעניין ההריון? גם קיבלתי תגובה שאני נראית פחות נפוחה. בקיצור מה יהיה?!!!! בחודשים המתקדמים אקבל תגובות עוד יותר מעצבנות? סתם משתפת
    בני היקר ♥ הוא האושר של חיי!
  • BIG MAMY...חח

08/05/2011, 13:48

בסוף יחשבו שיש לך 3 ראשים...חחאיזה איומה אני....חחח...האמת,גם החזה שלי גדל,אבל לא קריטי כמוך,והוא גם התכווץ חזרה ככה שעכשיו הוא פסדר...בכל אופן,סיפור הזוי...!!אני לא חושבת שזה יפה שמתערבים לנו בחיים האישיים...אבל...יש משהו בזה שבתור גננת זה לא כ"כ יפה להופיע ככה בפני קטנטנים...כל אחת והשיקולים שלה,פשוט תעשי מה שאת מרגישה איתו בנוח..ואם המפקחת לא העירה לך,אז שתשב בשקט....
    22.11.11-נוש נוש המתוק נולד!!!!
  • טיטוש20

08/05/2011, 13:54

זה לא כזה זנותי, תאמיני לי יש לי טקט והופעה מכובדת כגננת. מקווה שבסיום ההריון לא אעדכנכן שהגעתי למידה שצריכים תחשוב במיוחד עבורי חחחחחחח. מזל שהם לא כבדים בהליכה חחחחחח. טוב די התחרפנתי!!!
  • חופשי מזל שהם לא כבדים...

08/05/2011, 14:20

3 עוברים...מגניב!!!
  • וואי, גם אצלי גדל..

08/05/2011, 14:26

חחח אבל אצלי גדל מA70  לC75 וגם אלו קצת נהיו לחוצות...

בעלי מבסוט, הלוואי וישאר ככה אחרי הלידה .

ברגע שאני מפסיקה להניק הם קטנים.

בקשר להיא - פשוט לסנן ולא להתייחס תעשי מה שנוח לך. (חוץ מזה ככה הילדים יראו בך דמות אמאהית חחח)

תל"מ 18.9.11
  • אני מסכימה איתך שההיא צריכה מקסימום לדחוף לסירי הבישול שלה אבל-

08/05/2011, 14:29

אם כבר העלת את סוגיית ה"איך ראוי להתלבש", בעיקר כשאת עוסקת בחינוך והוראה...אז ככה, אני לכשעצמי הייתי מורה (לאנגלית) בבית ספר יסודי ותמיד הקפדתי לבוא עם חולצה לא חושפת מידי (למרות שגם לדעתי שנץ סביר הוא אחלה ולאו דווקא זנותי, אבל שוב- כל אחת והגבול שלה. אם תשאלי את בעלי- כל שנץ הוא זוועת עולם. אבל הוא דתי .. וזה כבר סיפור אחר).בכל אופן, היה לי חשוב לבוא עם בגד נוח ולא חשוף כי הם אולי "ילדים" אבל מחשבות זימה ברמה כזו או אחרת בהחלט מציפים אותם כבר בכיתה ד' שלא נדבר על ו'.אמנם את בגן של ילדוד'ס ולא נראה לי שילד בן 4 בכלל שם לב... ואם מישהו נהנה זה האבות - אבל זה כבר עניין שלך....בכל אופן, גם לי התפנח הציצי אבל הערות עליו טרם קיבלתי וטוב שכך :)
    תל"מ 6.10.11 - ערב יום כיפור! נו באמת.........
  • אני חייבת לספר לך,למרות שזה ישמע הזוי-

08/05/2011, 14:36

אני באה במגע דיי הרבה עם ילדים,של חברות וכו'...ובדר"כ הם באים בספונטניות ונוגעים לי בזה (שהוא אגב,מכוסה),החזה שלי לא גדול,אבל הוא מאד מחוטב ועומד יפה,וגם מושך...אני מדברת על ילדים קטנים,בגילאי 4-6...היה לי מקרה עם ילד של חברה,בן 5 בסה"כ,שממש נגע לי בחזה בשיא הכייף,וחיבק אותי בערגה...ואני בנחמדות שיחקתי איתו,ופתאום ממש הרגשתי שהוא מתחכך בי עם הגוף...כמה שזה נשמע הזוי-זה קרה,וקורה. כנראה ילד עם הורמונים...חח...
  • מתוקה!

08/05/2011, 14:46

לא להתייחס.

אני יודעת כמה מרגיזות ההערות של האנשים. אני מסתובבת עם זוג בלוני חמצן בערך מגיל 18 ותמיד פה ושם ספגתי מיני הערות. למדתי לצחוק על הנושא וכך הרבה יותר קל.

אולי בזמן ההריון אנחנו רגישות יותר, אבל בסופו של דבר - תמיד יהיו אנשים שיעירו הערות.

אם לי היו אומרים משהו לגבי החזה, הייתי עונה שאנשים משלמים כסף כדי להשיג דברים כאלה........

קחי הכל ברוח טובה, מתוקה. יש דברים שלא כדאי להתרגש בגללם.

הנשמה שלי מחולקת לשניים:
    יובל ♥ מאיה♥
  • התכוונתי לדחוף את האף (לסירי בישול)

08/05/2011, 15:07

....
    תל"מ 6.10.11 - ערב יום כיפור! נו באמת.........
  • אם את חושבת שעכשיו מתערבים לך

08/05/2011, 17:20

חכי שתלכי לטייל עם תינוק. אנשים זרים, כאלו שאת לא מכירה בכלל, מרשים לעצמם לזרוק הערות על התינוק שלך כאילו הוא רכוש הציבור. אני נכנסתי פעם למעלית עם הבת שלי וגבר שמעולם לא פגשתי אמר לי "היא לא לבושה מספיק טוב", בתוספת נדנוד ראש של חוסר שביעות רצון. אין מה לעשות, יש אנשים אוהבים להגיד לאחרים מה לעשות ואיך להתנהל, כנראה שזה גורם להם להרגיש חכמים או חשובים באיזה צורה. הדבר היחיד שיש לעשות זה להתעלם.
    תל"מ 17/7/11
  • מתה על ציצים!!

08/05/2011, 19:00

גם אצלי הם תפחו, אבל לא ברמה של להחליף חזייה אלא ברמה שהם יושבים מעולה מאי פעם בתוך החזיות שיש לי.אז מבחינתי, גם אם קודם השווצתי בחריץ קטן היום אני משוויצה בחריץ קצת יותר מכובד ושופע.אני מתה על ציצים ועל החריצים שלהם, לדעתי זה יפה וגם אני נהנית להסתכל על חריצים של נשים אחרות, לא רק גברים (ואני בלי נטיות, ככל הידוע לי...). (:יש שיגידו שאת הדברים המיוחדים והיפים האלה שלנו אנחנו צריכות לשמור לעצמנו ולזה שעומד לצידנו (התכוונתי לאיש שלנו ולא לשומר בסופר), וגם זו דעה יפה (:בקיצור, תעשי מה שבא לך, כל עוד נוח לך עם זה בסביבה שבה את נמצאת.
  • הכל בהומור ובטח שטוב לי

08/05/2011, 19:19

זהבה, אל תדאגי לא נפגעתי ממנה, סיפרתי לכן בקטע של צחוקים, עד איפה אנשים מגיעים למצב שמעירים לנו. תודה לאל כל העניין הזה ברוח טובה מבחינתי ואני וחברות כל הזמן מתבדחות על העניין הזה שהתאומים פשוט תפסו...נפח  :-)אני רק מקווה שלאחר הלידה אחזור למידה אהובה עליי C75 שהיא ממש אידיאלית.

אוטוטוט נכנס יום הזכרון, יום עצוב ויש תוכנית מרגשת ועצובה ב 22:30 בערוץ 10 על אחד הטייסים שנפל ברומניה ונולדה לו בת. מה אומר שמדינתנו לא תדע ימים עצובים וקשים יותר והלוואי ובנינו/בנותינו שאנו מולידות בימים אלו יזכו לימים טובים יותר מהימים של היום

• היי שרון

08/05/2011, 20:16

לצערי ההערות מחמירות עם הזמן. אצלי יש הערות כל יום, וכל היום. כל אחד חושב שהוא בשעשועון: "נחשו מה יש לי בבטן, ומתי אני אלד". וכל אחד... אפילו נשים ברחוב, סתם, עוברי אורח עוצרים ומתחילים לנחש מה יש לי בבטן. היום הלכתי עם אמא לעשות כמה סידורים, ונכנסנו לקניון, והמוכרת האחרונה פשוט עיצבנה אותי כבר עם השאלה הזאת, אז עניתי לה שיש לי אבטיח מתחת לחולצה. חחחחחח. נמאס לי. ועוד כאלה שאומרים: "מה זה, אין לך בצקות בכלל ברגליים!" אוף!!!!
    מתוקה שלנו, אהבים אותך!
  • גם אני אמרתי שבלעתי אבטיח

08/05/2011, 21:01

אבל קטן, כי הם עוד יקרים... :)
    תל"מ 28.8 בע"ה
  • חחחחחחחחחחחחח

08/05/2011, 21:03

צודקת!
    מתוקה שלנו, אהבים אותך!
דף 1 מתוך 2   1 2