ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

זריקות גונאל F

נפתח על-ידי מיקי83 ב: 31/05/2011, 12:25. לנושא יש 9 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • זריקות גונאל F

26/05/2011, 18:22

שלום, אני אמורה להתחיל שבוע הבא בטיפולי פוריות עם זריקות. הבעיה היא אצל בעלי ולי אין בעיה לא הורמונלית וגם צילום רחם תקין. הרופא רשם להזריק במשך 5 ימים 150 מ"ג בכל יום. האם אני צריכה לחשוש ממשהו? האם יש תופעות לוואי לזריקות? השמנה, כאבי בטן, כאבי ראש וכו'. לפי דף המידע שנתנו לי במרפאה רשום לא להתאמץ יותר מדיי ורשמו גם על תופעות לוואי. אשמח לקבל זריקת עידוד מבנות שכבר עברו את ה"חוויה" ויאללה שיהיו כבר ילדים
  • היי

26/05/2011, 19:09

אני חושבת שהרבה מהזוגות שעוברים טיפולים כמונו למשל הבעיה היא הגבר..גם אני מקבלת את הזריקה הזו וכל פעם שהטיפול לא מצליח אף מעלים את המינון. ההתנהלות היומית במשך ההזרקות היא רגילה ולי למשל יש קצת תופעות של בחילות ועייפות אבל לכל אישה זה שונה...סבה"כ אין לך מה לחשוש מזה זה לא כזה נורא..שיהיה בהצלחה:)
  • גם לי

27/05/2011, 12:42

היי גם לי בפעם הראשונה והשניה שהזרקתיהיו לי בחילות אבל עברו היום ביום 5 של הזריקות יש לי גלי חום כאלה ועייפות מטורפת האפ זה טבעי שככה אני ארגיש?
  • גונאל F וזריקות בטיפולי פוריות בכלל

27/05/2011, 19:34

מה לגבי השמנה? האם משמינים מהזריקות הללו?
  • גונאל

27/05/2011, 23:02

לא צריך לדאוג אני עשיתי שני מחזורים של הזרעה עם גונאל ולא היו שום תופעות לוואי. בהצלחה
  • ההפך

28/05/2011, 20:03

דווקא ההפך אין לי תאבון מאז שהתחלתי להזריק יש לי עייפות ברמות מטורפות
  • תופעות לוואי גונאל F

29/05/2011, 6:44

היי קודם כל אני מאחלת לך בהצלחה ושהות קצרה בפורום :-)לגבי תופעות הלוואי אז זה אכן משתנה באופן אינדבידואלי. טני מרגישה מעט בחילות ועייפות רבה. כך שאם יש לך בעיות שינה הגונאל פותר אותן :-). גם המינון אותו את מקבלת הוא מינון נורמלי כך שאני מאמינה שהתופעת יהיו קלות. ויכול להיות כפי שכתבה כאן אחת הבנות שבכלל לא יהיו לך תופעות לוואי.מאחלת לך ולכולנו כאן ילדים ילדים ועוד ילדים :-)שבוע טוב :-)
  • תשובה

29/05/2011, 13:12

אני מזמין אותך להיכנס כאן למעלה ללינק הכתבות ולקרוא על טיפולי הפוריות השונים

• זה ממש בקטנה....

30/05/2011, 22:59

הי, רציתי רק לעודד ולומר שעד כמה שאולי זה נשמע קצת מפחיד כול עיניין המחטים והזריקות זה ממש...אבל ממש לא כואב ומניסיוני האישי לא היו בכלל תופעות לוואי...תחשבי שזה עקיצה קטנה של יתוש..והופ..המחט כבר בחוץ! היא כול כך דקה שממש לא מרגישים....במקרה שלי אחרי סיבוב אחד כבר היה היריון ואני מקווה שכך גם יהיה אצלך..הרבה בהצלחה!!!!
  • היי אלמונית

31/05/2011, 12:25

אני אכן השמנתי מהזריקות. אבל בחודש של ה"מנוחה" בין טיפול לטיפול הייתי יורדת חצי ממה שעליתי. כעיקרון מדובר על נוזלים שהגוף צובר.. ולא ממש שומנים.

כמובן שחשוב להקפיד על שתייה מרובה ולהיזהר לא לאכול שטויות יותר מדיי. בהצלחה. ובשורות טובות.

מתוקה שלנו, אהבים אותך!