ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

היי בנות

נפתח על-ידי ד"ר נועה זפרן ב: 28/09/2011, 13:42. לנושא יש 5 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • היי בנות

27/09/2011, 12:43

נראה לי שהזדקנתי ב 100 שנה אוף כל יום יש לי משהו אחר . פעם בחילות פעם הקאות . אתמול בלילה אחריי לילה לבן {שלא נרדמתי דקה } התחילו לכאוב לי השכמות {הכתפיים } האם ניתן להשתמש במשחת וולטרן בהריון שבוע 18
  • מעולם לא שמעתי על איסור להתשמש בוולטרן..

27/09/2011, 13:39

אבל את יכולה להתקשר למכון הטטרולוגי הזה איך שלא קוראים לו ולשאול...

"אלוקינו, שמור אותנו
    על ילדינו
    כי אתה הוא אחד מרחם..."

אמא לטולי :-)
    ובע"ה לנשמה חדשה שנשלחה אלינו.....
    תל"מ - אפריל =]
  • ההמלצה היא

27/09/2011, 13:47

לא להשתמש אחרי שבוע 30 בתכשירים שמכילים איבופרופן  או דיקלופנק (אדויל, נורופן, וולטרן...) ואם את משתמשת באחד מהם לפני שבוע 30 - לא לעשות זאת על שטחים נרחבים ובכמויות גדולות...

את יכולה במקום לקחת אופטלגין ולשים כרית חמה על המקום...

בכל מקרה, הכי בטוח זה להתייעץ עם המכון לייעוץ טרטולוגי..

ב- ג' כסלו, 29.11.2011 הצטרפה למשפחתנו נסיכה :) אושר גדול!!
  • אסור!!

28/09/2011, 10:13

לא בהתחלה, לא באמצע ולא בסוף... רק אחרי! אסור גם אופטלגין וכרית חמה גם לא מומלצת. בקיצור מותר אקמול ו/או לסבול בשקט... עדיף לבד, בחושך כמו פולניה טובה :-)אגב, - וברצינות- אפשר רפלקסולוגיה או עיסוי אצל מישהי/ו שמנוסה בטיפולים בנשים בהריון. אני מטופלת ברפלקסולוגיה וזה פשוט עובד מדהים!
    21.12.11 באמת שאין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא...
    17.4.14 תל"מ חדש :-)
  • מה אופטלגין?!?! אסור בשום פנים

28/09/2011, 10:28

לא וולטרן ולא אופטלגין ולא שום דבר! אקמול מקסימום ועדיף להסתדר בלי תאמיני לי מותק- אני ממש סובלת מתפיסות ולא מוכנה לשמוע על הדברים האלה- זה טבעי ורק אומר שהכל אצלך בסדר.. ואופטלגין? אסור לא רק בהריון אלא בכלל. יש מלא כתבות על זה.. אם תרצי גם ארחיב ואסביר למה. רק פה בארץ ונדמה לי שברוסיה מאשרים את מכירת הגועל הזה..
    כמה אושר ד' נותן.. הדברים הקטנטנים האלה שמחייכים כל בוקר
    שאומרים אמא ואבא
    תודה לך בורא עולם!
  • תגובה

28/09/2011, 13:42

אני מתנצלת מראש אך לא ברור לי מאיפה הבטחון בהמלצות שאתן רושמות. ההמלצה היחידה שאני מסכימה איתה ללא כל סייג היא שלפני שימוש בכל תרופה בהריון ניתן לפנות ליעוץ של המרכז הטרטולוגי ולקבל פירוט של הסיכונים בשימוש במהלך ההריון ד"א לגבי אופטלגין - האמריקאים אסרו את השימוש בו באופן גורך (בגלל תופעת לוואי מאד נדירה שלו). בארץ משרד הבריאות לא קיבל את ההמלצה - האם משהי בגלל ההנחיה האמריקאית לא תקח יותר אופטלגין (ללא קשר להריון) יש מעט מאד תרופות שידוע שיגורמות נזק. יש תרופות שמשנה שלב ההריון בו הן ניטלות - לדדוגמא וולטרן בטרימסטר שלישי. לכן - תהינה זהירות בהמלצה כי יש תרופות שהתועלת בהן עולה על הסיכון וחשובות לבריאות האישה וכאמור - תמיד אפשר לפנות לגורם מוסמך לקבל עזרה