ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

ביוץ עם התערבות (איקקלומין)

נפתח על-ידי אורח ב: 09/03/2008, 10:21. לנושא יש 9 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • ביוץ עם התערבות (איקקלומין)

05/03/2008, 16:55

יש לי מחזור לא סדיר (פעם ב2-3 חודשים).

האם יש אפשרות לבקש מרופאת הנשים שתיתן לי משהו שגורם לביוץ מכוון, מישהי אמרה לי על "איקקלומין"?

אני לא רוצה לנסות כל החודש יום כן יום לא, וגם נראה לי שיהיו לי בעיות להיכנס להריון בקלות בגלל אי הסדירות. אני מעדיפה לקחת את זה ולהיכנס להריון יותר מהר.

אך יחד עם זאת, אני יודעת שרופאות נשים אומרות שלפני שנה שמנסים - הן לא מביאות כלום לעזרה...

מה לעשות? תודה

• הי

05/03/2008, 17:10

להגיד לה שאת מנסה כבר מעל שנה להכנס להריון:)))

לי גם נתנו איקוקלומין לא עזר לי בהזרעה הראשונה אז נתנו לי זריקות גונאל אף 900 כול יום לעשות לעצמי במשך שבועיים והצליח לי אך כול אחת והגוף שלה .שיצא בהצלחה.

• ביוץ

05/03/2008, 17:13

כדי לדעת מתי את מבייצת, אני חושבת שיש בבתי מרקחת או בסופר-פארם מד-חום מיוחד לבדיקת יום הביוץ , וראיתי עוד כמה דברים תשאלי את הרוקח.
  • אבל...

06/03/2008, 9:10

לזינה - הייתי אצלה פעם ראשונה (רופאה חדשה עבורי) לפני 3 חודשים ודיברתי איתה על כוונה להתחיל להיכנס... אז היא תדע שלא עברה שנה :-) איך הולך השימוש באיקוקלומין? מה זה הזריקות? למי נותנים? מתי?

לקרן03 - הבעיה שהמחזור שלי ממש לא סדיר. אני מקבלת כל 2-3 חודשים מחזור ואני לא יכולה להתחיל לבודק כל הזמן עם הערכות ביוץ האלה.

תודה לכן... אשמח לעוד תגובות...

• תגובות בבקשה?

06/03/2008, 15:17

• ביוץ עם התערבות

06/03/2008, 16:03

היי שלומית

במקרה שלי הרופא נשים אמר לבוא אליו אם תוך שלשה חודשים אני לא מצליחה להיכנס. אולי זה גם תלוי בגיל שלך (אני זקנה יחסית).

לקחתי מחזור אחד של איקקלומין שזה כדור שגורם לביוץ אולם את צריכה להיות במעקב זקיקים (אולטראסאונד וגינלי) כדי לראות מתי מתפתח זקיק לפני ביוץ ואז צריך "לרוץ" הבייתה ולקיים יחסי מין...

אחת מתופעות הלוואי של הכדור (שהופיעה אצלי)- רירית הרחם לא מתעבה ולכן לא מתאפשרת השרשה של הביצית המופרית ברחם. מסיבה זו הרופא החליף לי את הכדורים לסוג אחר והבעיה נפתרה.

אם הרופאה אמרה לך לחזור עוד שנה, את תמיד יכולה ללכת לרופאה אחרת ולהגיד שאת מנסה שנה (שקרים לבנים קטנים תמיד עוזרים)

בכל אופן שיהיה המון בהצלחה...

דפנה

• היי

06/03/2008, 16:07

אני טופלתי ע"י איקקלומין. לוקחים כדור (אני קבלתי 2 כדורים, הכל תלוי ברופא והחלטה שלו) החל מיום 5 למחזור במשך 5 ימים, עוקבים אחרי ביוץ ע"י US אצל רופא או מכון בהסדר.

גם לי היה מחזור לא סדיר בגלל השחלות פוליציסטיות , אולי עדיף לך לעשות בדיקות לפני איקקלומין כי נראה לי סתם ככה לא נותנים. כי אם יש בעיה עם מחזור אז יש בעיה , ואולי גם אין ביוץ או הוא נדיר מאוד, חייבת להיבדק לפני (הורמונים ובדיקות US בהתאם לימי מחזור)

אני הצלחתי מפעם הראשונה, ועכשיו אנחנו מגדלים חמודי קטן.

• תגובה

06/03/2008, 22:31

רצוי בשלב ראשון לברר את סיבת אי הסדירות (עודף משקל, בעיות הורמונליות וכו') ולטפל בבעיה הספציפית.

• לשלומית

06/03/2008, 23:47

הי לך חמודה.

אה אני מבינה בכול מקרה גם אצלי היה מקרה דומה ומזלי שלא אהבתי את הרופאה וכעברתי לרופאה אחרת אז אמרתי לה שאני נסה כבר שנה (כמובמן שברוב חוצפתי שיקרתי) הרופאה אבל מקסימה ורק אז אחרי שידעו שאני מנסה כבר שנה רק אז התחילו לשלוח אותי לבדיקות הורמונליות ולבדוק מה ומו ואיך,השימוש באיקוקלומין נראה לי3 פעמים ביום במשך 5-6 ימים ובימים האלו את הולכת כול פעם לעשות אולטראסאונד זקיקים ובדיקות דם לאסטרוגן ופרוסטוגן כדי לראות אייך הביוץ מתקדם ואם מתקדם טוב אזמסיימים בזריקת אוביטרול (ממש לא כואבת ולא מרגישים אותה)לגבי השימוש בזריקות זה הרופא נתן לי אחרי התעקשות שלי שכבר לא רציתי לעבור הזרעות(הזרעה לוקחים את הזרע של הגבר משביחים אותו ואז מזריעים לך אותו את נשארת איזה 10 או 15 דקות על כסא אם רגליים למעלה וזהו)כי לא הצליח והאמת עשיתי טיפולים כבר כמעט שנתיים ולא רצו לשלוח טופס לועדה לאישור הפריה חוץ גופית,אז הרופא נתן לי תנאי תעשי עוד 3 חודשים הזרעות ואני אשלח ואוודה שיאשרו לך גם,אמרתי אוקיי וכבר ידעתי שההזרעות לא יעזרו לי ולא היה אכפת לי ואז הוא כבר נתן לי זריקות גונאל אף 900 כול יום במשך 14 ימים ואז אוביטרול עשה לי הזרעה ונקלטתי :)))ברוך השם))) כרגע אני בשבוע 17 והכול מתנהל מצויין!!

בכול מקרה את יכולה לדבר עם הרופא או הרופאה שלך שזה ממש חשוב לך ואפילו שלא עבר שנה שאת מנסה אז זה מאוד חשוב לך שלפחות תשלח אותך לבדיקות ואת בעלך גם ותראו מה קורה איתכם לפחות כדי לדעת שהכול בסדר ויש לכם זמן :))) בהצלחה שיהיה לך.

• תודה לכולן. לרופא-

09/03/2008, 10:21

יש לי בעיות הורמונליות מאז ומתמיד.

לכן גם כשאני לא לוקחת גלולות והמחזור שלי לא סדיר - יש לי פצעים על הפנים....

תודה