ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

כאבים מאחורי ברך רגל שמאל במיוחד בלילה

נפתח על-ידי ד"ר מוטי לוי ב: 06/01/2009, 11:39. לנושא יש 1 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • כאבים מאחורי ברך רגל שמאל במיוחד בלילה

04/01/2009, 9:04

שלום לד"ר מוטי לוי.

אני בן 67, גימלאי, גר בחולון, עוסק בכמה תחומי ספורט, כמו: ריצה למרחקים ארוכים, טניס, פינג פונג, אופני הרים, כושר גופני.

מזה כמה חודשים, יש לי כאב מוזר בצד שמאל מאחורי ברך רגל שמאל, במיוחד בלילה זה מדיר שינה מעיני. האורטופד שלי ד"ר אברבוך מראט בדק וטען כי יש לי דלקת ברצועות השריר האחורי ברגל, הצעתו הייתה לקבל טיפולי פיזיותרפיה.

כמו כן, לרעייתי יש כאבים מאחורי כתף ימין, שמושך ליד ימין ולצד ימין של הצוואר.

גם אותה בדק ד"ר אברבוך מראט האורטופד, נתן לה ל-30 יום כדורי "ארקוקסיה 90 מ"ג" וגם לה נתן טיפולי פיזיותרפיה.

הבעיה שלנו היא, שהתור הכי קרוב לטיפול הראשון הוא בסוף פברואר, חבר טוב המליץ לי על אפשרות של דיקור סיני שלדבריו עושה פלאים.

איני מבין כלום בנושא של דיקור סיני ולומר את האמת, שלפני שנים רבות קיבלנו אני ורעייתי כמה טיפולי דיקור סיני מרופא המשפחה שלנו שמסתבר שלא עזרו במאומה ורק זרקנו כספנו לחינם.

האם יש מקום לשמוע את דעתך בנושא שהעליתי בפניך והאם לדעתך דיקור סיני יכול לתרום לשיפור מצבנו?

בברכה

דב חידקל

דןא"ל: hidekeld@bezeqint.net

• כאבים

06/01/2009, 11:39

שלום דב

אכן דיקור סיני הוא אופציה טיפולית טובה מאוד לבעיות שאתה מתאר, תוכל לפנות למרפאה הקרובה אליך לקבלת טיפול .פרטים בטל:2829*

בהצלחה

ד"ר מוטי לוי