ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

תינוק בן 3 שבועות - מקיא כמעט כל יום

נפתח על-ידי אורח ב: 08/01/2009, 11:29. לנושא יש 4 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • תינוק בן 3 שבועות - מקיא כמעט כל יום

07/01/2009, 17:03

הבן שלי בן 3 שבועות אוכל בין 90 ל - 120 מ"ל מטרנה כל 3 שעות (לפי דרישתו) - השבוע כמעט כל יום (מלבד אחד) שהוא הקיא (פעם אחת ביום) - זה לא פליטה קטנה אלא ממש הקאה. ממה זה יכול לנבוע? מה אפשר לעשות נגד זה? יכול להיות שהאוכל לא טוב לו למרות שברב הארוחות הוא בסדר ופולט ממש מעט כי לרב הגרעפס מגיע מיד אחרי הארוחה? מאז שהיינו בטיפת חלב לפני שבועיים רואים שהוא השמין (ומחר נהיה שם שוב ונשקול אותו) כך שהרב מעוכל אבל בכל זאת זה נראה לי ממש לא נורמאלי.
  • הקאה

07/01/2009, 17:51

לפעמים מצטברת להם ליחה והיא גורמת להם להקיא/לפלוט המון. יכול להיות גם שהוא אוכל קצת יותר מדי, 120 מ"ל כל 3 שעות נראה לי קצת צפוף, אצלי היה 120 מ"ל כל 4 שעות,

אצלי היו הרבה פעמים שפירשתי לא נכון עייפות/קור/חום ונתתי בקבוק, לא ידעו כנראה להגיד לא..אכלו אכלו והופ..פלטו הכל.קרה לי אותו הדבר גם כשהחלפתי לפני הזמן מס' פיטמה לבקבוק.

אבל אם את מחר בטיפת חלב אני מאמינה שתקבלי את התשובה הכי טובה.

• הקאות?

07/01/2009, 23:34

אחר שתשקלי את  התינוק  ותראי מה מצבו -התיעצי עם האחות בטיפת חלב
    בהצלחה
    חיה

• לענת

08/01/2009, 2:29

את בטוחה שזאת הקאה? זה היה בצורת קשת?

גם התינוקת שלי הייתה מקיאה כל הזמן (עוד בבית חולים) את המטרנה ואח"כ ניסינו סימילאק וגם הייתה מקיאה.

רופאת הילדים המליצה לנו על אנפמיל שזה חלב רפואי (שנקנה עם מרשם )שהוא נעשה בקיבה יותר כבד וסמיך ומאז (היא כבר בת חודשיים וחצי) נפתרה הבעייה.

שיהיה בהצלחה.

• אולי יותר מדי מטרנה.... נסי לתת לו פחות בבקבוק

08/01/2009, 11:29

אם ירצה עוד- תוסיפי.