ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

חיסון מחומש גיל חודשיים

נפתח על-ידי אורח ב: 19/03/2009, 20:53. לנושא יש 4 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • חיסון מחומש גיל חודשיים

04/02/2008, 11:30

שלום רב,

השבוע בני בן החודשיים אמור לקבל את זריקת המחומש בטיפת חלב.

שאלתי היא האם יש תופעות לוואי, החום עולה? ובמידה וכן האם יש לתת מייד אקמולי להורדת החום וכמה זמן זה נמשך מרגע הזריקה.

אשמח לתגובות מנסיונכן

תודה ויום טוב.

• דרכים להרגעה בחיסון

04/02/2008, 11:49

אני יכולה להגיד לך מניסיוני שלבן שלי לא עלה חום ולא היו תופעות לוואי ואחרי שעה א ראיתי בכלל איפה נתנו לו את החיסון

כמה המלצות שבאות מרפואה משלימה לגבי החיסון

לפני החיסון אפשר לתת לתינוק טיפות רסקיו, אם את לחוצה מהחיסון כדאי שתקחי גם את בשביל להרגע ושהלחץ שלך לא יעבור אליו.

אחרי החיסון כדאי לקחת כפית דבש לערבב עם קצת אלוורה ישר מהצמח (לא אלוורה קנוי..) עם טיפת לבנדר ולעסות בתנועות מעגליות סביב מקום החיסון

דבש ידוע כאנטיביוטיקה של הטבע (לפני גיל שנה אסור לתת לאכול דבש אבל גם עם המלצה של אחות טיפת חלב אין בעיה למרוח את זה חיצונית) אלוורה ידועה כמרגיעה גירויים בעור ובגף, ולבנדר ידוע ביכולות החיטוי והריפוי 'קסם' שלו וגם כן מרגיע...

מניסיון, החיסיון יעבור כלא היה

• תגובה לחיסון מחומש

04/02/2008, 15:25

הי, אני עשיתי לפני שבוע חיסון מחומש לבן שלי שהוא בן חודשיים ובשעה 21:00 בערב, עלה לו החום ל - 38.1 אז נתתי לו אקמולי ואחרי שלוש שעות החום ירד ב - 3 מעלות אבל עדיין היה גבוה אז נתתי לו עוד הפעם אקמולי ואחרי שעה ירד לו לגמרי החום ל - 39.6. יש לציין שהחום שלו היה גבוה אז הוא היה קצת קוויצ'ר אבל הוא לא בכה. אבל כל תינוק מגיב אחרת. זה לגמרי אינדיוודואלי. מקווה שעזרתי.

• חיסון מחומש

04/02/2008, 22:43

שלום

אצל רוב הילדים עובר החיסון המחומש הראשון ללא תופעות. את אלו רואים -אם בכלל -בחיסוני ההמשך. הכיני בבית תכשיר כלשהו (אקמולי וכו')להורדת חום . אם תראי שהחום עולה ו/או הילד אינו רגוע את יכולה לתת לו לפי המינון שיומלץ על ידי הצוות (אל תשכחי לשאול כמה לתת במקרה הצורך). בדרך כלל זה עובר תוך 24-48 שעות.

בהצלחה
    חיה

• חיסון מחומש

19/03/2009, 20:53

בס"ד

שלום לכם

ביום ג' בתי בת החודשיים וחצי קיבלה מחומש אתמול לא היו תופעות היום יש הפרעות בסדר הארוחות אוכלת דקה ישנה 10 דק' מתעורררת בוכה אוכלת 10 דק' ושוב ישנה כך מהבוקר לקראת הערב התחילה להישתעל קצת נתתי אקמולי האם מישהי יודעת משהו על השיעול? אולי זה לא קשור?

אמא מודאגת