ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

תדירות ואופן קיום יחסי מין ע"מ להכנס להריון

נפתח על-ידי ביילי30 ב: 26/11/2013, 18:19. לנושא יש 8 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • תדירות ואופן קיום יחסי מין ע"מ להכנס להריון

21/05/2010, 12:57

שלום ד"ר יובל,

הפסקתי גלולות לפני שבועיים, לאחר נטילה של 10 שנים בשל שחלות פוליציסטיות. כמובן שטרם קיבלתי את המחזור הראשון, לכן אינני יודעת מתי אני מבייצת. אני ובעלי מנסים להכנס להריון, לכן רציתי לדעת מה התדירות האופטימלית לקיום יחסי מין אשר תגביר את הסיכויים להריון, מה התנוחה המומלצת בזמן פליטת הזרע, כמה זמן אני אמורה להיות עם הזרע עד שניתן לשטוף את האזור, והאם זה נכון שצריך להרים את האגן בזמן המתנה זו?

המון תודה,

ליאן

• ליאן

21/05/2010, 14:50

אני רק יודעת להגיד שלגבי התדירות מומלץ לקיים יחסים לפחות יום כן יום לא. בהצלחה.

• גם אני מצטרפת אליה ומקווה שיענו לנו

21/05/2010, 20:19

יש לה שאלות טובות שגם אני חשבתי עליהם ומקווה שתענו לנו כי יש שאומרים אחרי קיום סקס אסור לקום מהמיטה לחצי שעה או חייבות לישון בצד שמאל כדי שהזרע יקלט וכל מיני שזה פשוט מבלבל אני רוצה הסבר מפורט בבקשה
  • ליאן

22/05/2010, 8:39

כשהמחזור סדיר אפשר לחשב את יום הביוץ (14 ימים לפני הווסת הבאה) ואז לקיים יחסי מין כל יום סביב הביוץ.אם המחזור לא סדיר אז כדי לא לפספס יש שימליצו לקיים יחסים יום כן יום לא לאורך כל החודש... אבל לדעתי האישית זה נחמד לאורך חודש או חודשיים אבל מה עושים כשזה לוקח יותר זמן (לפעמים גם כשאין שום בעיה לוקח שנה)- זה עלול להפוך למשהו טכני, מעיק, כפוי, מאולץ, ולהעיב על הזוגיות...מה שנראה לי שכדאי לך לעשות זה להתחיל לעכוב אחרי המחזור שלך, לזהות את האורך שלו והסדירות שלו (אחרי הפסקת גלולות זה לא בהכרח כמו שהיה קודם לכן). אחרי חודשיים שלושה יקרה אחד מהשלושה- או שתהיי בהיריון (בלי חישובים, הכי טבעי וכיף שבעולם) או שתדעי כבר לחשב את מועדי הביוץ שלך ואז תוכלי להתחיל לוודא שאתם מקיימים יחסים מספר פעמים סביב הביוץ. או שהמחזור שלך לא יהיה סדיר וכדאי יהיה ללכת לרופא נשים על מנת לעקוב אחרי קיום ביוץ באולטרסאונד (בהקשר לפוליציסטיות במיוחד) ולהחליט יחד האם נעזרים בו לזיהוי הביוץ או שמעודדים את הביוץ בכדורים/זריקות.לגבי התנוחה- כשאין בעייה בתנועת הזרע אין שום משמעות לתנוחה. כן יש היגיון שאת תישארי לשכב על הגב רבע שעה אחרי השפיכה.זה בסדר שרוב נוזל הזרע יוצא החוצה מייד (הזרעונים המהירים עולים בצוואר הרחם תוך שניות בודדות ובמילא רק המהירים יצליחו לעבור גם את המשך המסע בפנים...). עדיף לא להתקלח מייד כי הפרשות האישה בתקופת הביוץ הן בדיוק כאלו שמסייעות לזרע להתקדם פנימה.ובעיקר אני יכולה להציע לך להיות סבלנית ולעשות הכל באהבה והתרגשות מהיצירה המשותפת...
  • מניסיון שלי

22/05/2010, 14:28

בדקתי מעקב זקיקים סביב גודל 18 התחלנו לעבוד יום כן יום לא.ומיד אחר כך הרמתי רגליים וכרית מתחת ולישון בלי להתקלח(איחס אבל נו טוב למען המטרה...)זה הצליח בהריון הראשון-שנפל...לאחר 3 חודשים שוב התחלנו וראיתי ששוב 18 מ"מ זקיק אז עבדנו ורק אחרי 4 ימים היה ביוץ...אבל זה נקלט....ואז נפל....אני ממליצה כל יומיים כי הזרע שורד עד 5-6 יום (וגם שלא להיות מותשים) ולהרים רגליים לא מזיק אבל תנסי להתאפק כשהוא מרים שלא יפלוט וסגרי רגליים(סליחה על התיאורים אבל אני ככה עשיתי)....תמיד עשינו בפיניש תנוחה רגילה כדי שיהיה קל להרים רגליים....מצחיק לתאר מזל שלא מכירים אותי...חחחבהצלחה...תנסו חצי שנה לבד ולא להתמהמה (מקווה שיהיה בסדר)....
  • תשובה

24/05/2010, 12:44

יחסים לפחות יום כן יום לא.

כל תנוחה טובה ובלבד שהשפיכה תהייה בתוך הנרתיק.

לא כדאי לקום מיד לאחר המגע המיני להתקלח, כדאי להמתין קצת.

לא משנה אם תרימי אגן או לא, תמיד חלק מהנוזל יותא החוצה, מספיק נשאר בפנים.

• אה באמת זה נורמלי טבעי אז יש קצת נוזל בפנים

25/11/2013, 20:53

Yuval_o:

יחסים לפחות יום כן יום לא.

כל תנוחה טובה ובלבד שהשפיכה תהייה בתוך הנרתיק.

לא כדאי לקום מיד לאחר המגע המיני להתקלח, כדאי להמתין קצת.

לא משנה אם תרימי אגן או לא, תמיד חלק מהנוזל יותא החוצה, מספיק נשאר בפנים.

• מנסה להיכנס להריון

25/11/2013, 20:54

אם יוצא קצת מהנוזל הזרע זה בסדר ואני לא כמה מהמיטה להפך נשארת המון זמן אז טבעי שיוצא ??????
  • בהחלט

26/11/2013, 18:19

תמיד יוצא חלק החוצה אבל עד שיוצא חלק מספיק להתקדם לכיוון הרחם

בהצלחה