ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

HELP - פטמה פצועה - מישהי יודעת מה לעשות?

נפתח על-ידי סלעית ב: 28/07/2010, 21:21. לנושא יש 15 תשובות.
דף 1 מתוך 2   1 2 
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • HELP - פטמה פצועה - מישהי יודעת מה לעשות?

25/07/2010, 10:04

אני לא יודעת אם זה גודש או פטמה פצועה אבל ממש כואב לי להניק מהציצי השמאלי. כל הלילה היינו ערים בגלל זה - סיוט.... השאלה איך אני מאבחנת את זה (יש מן נקודה קטנה יותר בהירה במקום שבו זה כואב) ורציתי לדעת אם להימנע מהנקה אם זה באמת פטמה פצועה. מה עשיתם במקרה שלי אם קרה לכן? בציצי ימין זה מש בסדר והבוקר פשוט הנקתי אותה שעה מציצי ימין....HELP אה וגם שמתי משחה לפטמות בלילה ושוב בבוקר - כמה לשים ואחרי כמה זמן הכאב עובר?
    הגעתי לעולם ואני הדבר המקסים בעולם כולו...ועכשיו מחכים לפלא הבא...
  • מרחי על הפיטמה הפצועה חלב אם

25/07/2010, 10:08

ותאוררי את המקום.בלי חזיה,בלי פדים ואפילו בלי חולצה אם את יכולה...

תקני משחה שלא מחייבת שטיפה לפני ההנקה

גודש-זה כאב מבתוך הציצי והציצי קשה.פיטמה פצועה-הפיטמה סדוקה/אדומה ושורפת

Everything I do - I do it for you
  • הייי

25/07/2010, 10:27

גם אצלי יש את זה,כנראה מהמציצה שלהם או משהו אני מורחת משחה

LANSINOH שפורפרת סגולה ולא צריך לשטוף לפני ההנקה.

וגם את החלב אם קצת,זה עוזר...

מאוד כואב להניק אבל שווה!!!

8.7.2010 היום שעשה אותי מאושרת -נסיך!!!
    27.11.2012 מאושרת בפעם השניה עם נסיכה!!!

• ניאוקוטאן

25/07/2010, 10:41

עזר לי פלאים - מרחתי רק פעם אחת וזה עבר! אני כן הייתי מנקה שאריות לפני הנקה למרות שלא בדקתי את ההנחיות.
  • לנסינו

25/07/2010, 10:47

המשחה של לנסינו ממש הצילה לי את ההנקה... בהתחלה הייתי רואה ממש כוכבים מהכאבים בפטמות בזמן ההנקה. המשחה עזרה לי מאוד ועם הזמן ההנקה הפכה ליותר נעימה, הפטמה הפכה לפחות רגישה, הפסקתי לשים את המשחה, ועידן ינק עד גיל 10 חודשים...
  • אהבה-

25/07/2010, 10:51

זה בהחלט קורה.... כמו שמורית אמרה - יש הבדל בין פיטמה סדוקה לגודש. אצלי עם הילד הראשון הפטמה הייתה כ"כ סדוקה עד שאפילו ירד ממנה דם.... זה היה כאבי תופת. מה שאמרו לי זה לשים פטמת סיליקון על השד הפצוע, להניק כל פעם מצד אחד, כדי לתת לצד השני להתאושש בינתיים ואחרי כל הנקה למרוח משחה. לא לשטוף את האזור בסבון, לאוורר כמה שיותר ואם יש לך אפשרות לעשות למקום "אמבטיית שמש" בלי שאף אחד יראה זה גם אמור לעזור. וכדי גם לבדוק את החיבור של התינוק לשד כי בד"כ זה נגרם מחיבור לא טוב. אני יכולה להגיד לך שאצלי היו כאבים בתחילת כל הנקה (4ילדים) אם מטפלים בזה מראש אז זה פחות נורא ועובר אחרי שבוע- שבועיים של הנקה.
  • מצטרפת לאושר

25/07/2010, 13:29

לנסינו משחת הפלא!!!!
  • שמתי משחה שנקראת PURELAN

25/07/2010, 15:41

של מדלה - היא אמורה להיות טובה? מישהי ניסתה?
  • לגבי המשחה לנסינו

25/07/2010, 19:17

כל כמה זמן שמים אותה? תוך כמה זמן היא עזרה לכן? משהו כמו שבוע או יום - יומיים?
  • מדלה מצויינת

25/07/2010, 21:51

היא הצילה אותי עוד בבי"ח כשממש כאב לי להניק...מה שכן - אחרי שהפטמה נרפאת, אני ממליצה לך להפסיק להשתמש בה. כלומר, לא לשמן כל הזמן את הפטמה. בכל אופן - אצלי זה עזר ללכת כמה שיותר מאוורר בלי משחות או רפידות למיניהן.
  • כל כמה זמן לשים את המשחה?

26/07/2010, 11:25

ולמה להגביל? איך אני בכלל יודעת שהפטמה נרפאת? יש לי מן חור כזה פיצי שיש בו לבן (זה לא חלב שיוצא) ושם בדיוק כואב לי - שם הפטמה נפצעה כנראה - ככה זה אמו להיראות? מן חריץ לבן כזה?
  • אהבה

26/07/2010, 15:03

שללת אופציה של פטריה?אם כן - כנראה שזו פציעה....וכן, לפעמים זה מתבטא בנקודה לבנה ולפעמים אפילו בקצת דם.....עד שהיא נרפאת, תמרחי אפילו אחרי כל הנקה.ברגע שכבר לא כואב, תפסיקי את המשחה - את תראי שעם הזמן הפטמה תתרגל להנקה, וזה בכלל לא יכאב.
  • הולך ומשתפר - תודה על העצות

28/07/2010, 12:13

בהתחלה ממש ממש כאב לי והיום זה כבר די בסדר. שמתי את המשחה של מדלה. תודה יקירותיי.
  • שמחה לשמוע

28/07/2010, 12:35

גם אצלי פחות כואב,צד אחד פחדתי להניק מרוב כאב ,ברגע שהנקתי אותו מהצד הכואב הכל עבר... אבל ההנקה עדיין קצת כואבת.
    8.7.2010 היום שעשה אותי מאושרת -נסיך!!!
    27.11.2012 מאושרת בפעם השניה עם נסיכה!!!

• לסלעית

28/07/2010, 21:16

את הולכת עם הציצי בחוץ במהלך היום? אני חושבת שזה ממש עזר לי גם כל הזמן שמתי חלב על המקום יחד עם המשחה והלכתי עם ציץ אחד בחוץ. מקווה שתוך יום יומיים זה כבר יעבור לך לגמרי.
דף 1 מתוך 2   1 2