ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

חוסר תאבון מוחלט כבר שבועיים- בבקשה עזרה דחופה

נפתח על-ידי שושי ב: 22/11/2010, 20:10. לנושא יש 6 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • חוסר תאבון מוחלט כבר שבועיים- בבקשה עזרה דחופה

21/11/2010, 19:25

אני על סף ייאוש, ממש בוכה כבר. כבר שבועיים בערך ששחר לא אוכלת כ-ל-ו-ם. לא יודעת מה קרה, כבר ראו אותה 3 רופאות שונות , היה חשד לדלקת ריאות סמויה והיום שללנו גם את זה והכל נמצא תקין- האוזניים, הגרון, הפה, הריאות אבל הילדה לא אוכלת כלום כבר שבועיים. בבוקר (6-7 בבוקר) שותה אולי 30-40 מ"ל אוכלת בסביבות 12 כמה ביסים מארוחת הצהריים ורק אחרי המקלחת בערך ב-20.00 אוכלת בין 50 ל-120 מ"ל מטרנה. בהתחלה חשבתי שזהבגלל המטרנה אבל היא לא אכולת כלום מעבר. אני על סף ייאוש. לא יודעת מה לעשות כבר. ממה זה יכול להיות? אולי תופעת לוואי של חיסון גיל שנה? ביום רביעי הקרוב אמורה לקבל תא החלק השני של החיסון- כדאי לדחות? למישהי יש רעיון ממה נובע חוסר התיאבון הזה??????? (ולא ,זה לא שיניים כי יש לה עבר 8 ואני יודעת איך היא כשהיא מוציאה שיניים- שבועיים זה מוגזם לחוסר תיאבון של שיניים).
    שושי
  • שושי

21/11/2010, 19:59

אכן הייאוש מסתמן בכתיבה שלך על כל פסיק...היא עברה ככל הנראה בירור מקיף של כל מערכת הנשימה..מה עם בירורשלרופא גסטרו ילדים?לפעמים הבעיה קשורה למערכת העיכול עצמה...אולי צרבות שפוקדות אותה לעיתים קרובות ..הם הגורם מספר אחת לחוסר תיאבון...ואולי המצב הוא בהחלט זמני אך לדעתי דורש בירור.מציעה לך גם אולי להפנות את השאלה למומחה להפרעות אכילה אצל ילדים...את מציינת שהיא קיבלה חיסון..כמה זמו עבר מאז ואיך היא הגיבה אליו?מקווה לבשורות טובות ושתרגיש טוב ..אל ייאוש יקירתי!!!
    דברו שפתיים יחפות, דברו עיניים,
    כל עוד חלב נוטף מחיוכך.
    חבקי את כל פחדי בשתי ידייך,
    חבקי דובים גדולים מתוך שנתך.
    רחלי♥
  • רחלי

21/11/2010, 20:54

קודם כל - תודה על התמיכה.

היא עברה חיסון לפני שבועיים. בעיקרון מתנהגת די רגיל פשרט לכמה דברים- חוסר התיאבון שזה הכי מובהק וברור, מבקשת לשתות בתדירויות גבוהות מהרגיל, התקפי בכי לא ברורים, לפעמים ארחי ששותה יש לה שיעול כמו חנק (קשה לי לתאר). את חושבת שכדאי לבקש שפניה לגסטרו- ילדים?

שושי
  • לדעתי כן...

21/11/2010, 22:04

זה בהחלט לא יזיק...
    דברו שפתיים יחפות, דברו עיניים,
    כל עוד חלב נוטף מחיוכך.
    חבקי את כל פחדי בשתי ידייך,
    חבקי דובים גדולים מתוך שנתך.
    רחלי♥
  • לא יכולה לייעץ

22/11/2010, 9:29

רק לשלוח חיזוקים וחיבוקים. ולומר שלאורי לט היה תיאבון שבועיים בגלל 3 שינים עליונויות שיצאו במכה. אבל את יודעת הכי טוב מכולן.. שתרגיש טוב הפופיק הקטנה .. ולא להתייאש.. אולי תנסי לתת דברים חדשים ?

And if you ask me to ,mommy's gonna buy you a mocking bird, I'mma give you the world, I'mma buy a diamond ring for you, I'mma sing for you, I'll do anything for you to see you smile...
  • היי שושי

22/11/2010, 10:06

קודם כל אני שולחת לך חיזוקים וחיבוקים!!

לדעתי גם כדאי ללכת לרופא מומחה לגסטרו ילדים ולהתעקש על בדיקה מקיפה. זה שהיא מבקשת לשתות בתדירות גבוהה לדעתי מעיד על זה שהיא רעבה אבל משום מה קשה לה להתמודד עם אוכל שזה כבד יותר משתיה אז היא שותה במקום לאכול. תנסי אולי להכין לה מטרנה יותר דלילה, אולי יהיה לה קל יותר לעכל את זה בינתיים עד שתמצאי מה הבעיה (לשים פחות מטרנה על יחידת כמות של מטרנה). תנסי לתת לה דברים מתוקים לזה בדרך כלל ילדים נענים יותר. אני לא חושבת שזה קשור לחיסון, שבועיים חוסר תאבון זה תגובה מוגזמת לחיסון, אבל אולי רותי תגיד אחרת, אז נמתין לתגובה שלה גם.

מקווה שתגלו בקרוב מה הבעיה ושזה יעבור. תהיי חזקה!! ותעדכני

• תודה בנות ומקפיצה לרותי ובכלל אני מיואשת

22/11/2010, 20:10

.
    שושי