ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

שאלה? האם אפשר הריון עם מחזור

נפתח על-ידי ליאני :-) ב: 27/03/2012, 11:14. לנושא יש 3 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • שאלה? האם אפשר הריון עם מחזור

27/03/2012, 10:07

בוקר טוב לכולם,

בת 35 אחרי שתי לידות, מחזור אחרון 27.2 עד 1.3 בימים האחרונים התחלתי להרגיש בחילות, כאבי גב תחתונים, רגישות בשדיים, צרבות, הייתי אמורה לקבל מחזור לפני כמה ימים. רוצה לציין שהמחזור די סדיר. היום הלכתי לשרותים ושנגבתי ראיתי דם. מה זה אומר???? יכול להיות הריון ומחזור ביחד??? האם זה אומר משהו, מאוד מקווה שזה שום דבר ושיש הריון  פעיל ותקין

לפני שבוע עשיתי בדיקת שתן ביתית אבל עם שתן אחרי צהריים ולא של הבוקר והבדיקה יצאה שלילית. במידה והייתי עושה בדיקת שתן בבוקר התשובה אולי היתה חיובית ????  

אשמח לתשובה והלוואי שהתשובה חיובית

אלמונית

• תעשי בדיקת דם

27/03/2012, 10:53

ככה לא תצטרכי לנחש.אני יכולה להגיד לך שבחודשים לפני שנכנסתי להריון לפני כל מחזור היו לי תופעות של הריון כמו כאב חזק בחזה, צרבות וכו'...זה נגרם מהורמונים שיש בגוף לפני המחזור.אם מאחר לך המחזור גם בדיקה ביתית כבר צריכה לתת לך תשובה מדוייקת אם את לא רוצה לחכות לבדיקת דם.תעשי את היס אור נו פרופשנל בצבע סגול כהה יש לה רגישות של 10 hcg וזאת הבדיקה הכי רגישה בשוק אם היא תצא שלילית לא הייתי מפתחת ציפיות.בהצלחה.
  • הריון ו"מחזור" לא יתכנו:-) אך בהחלט יתכן דימום אחר(השתרשות למשל)

27/03/2012, 11:00

...
  • אלמונית מצטרפת לעמית היקרה שלנו ומוסיפה

27/03/2012, 11:14

אין מחזור והריון ביחד...

יש הריון ואולי כתמי השתרשרות..

אני לא מבינה, היה לך רק דם בניגוב וזהו ???? לא היה כלום מאז??? כי אז בוודאי שזה לא מחזור..

ובטח אם הוא מאחר לך ועדיין לא מגיע..

עזבי את הבדיקה שהייתה, זה בכלל לא משנה! יכול להיות שאם היית עושה אותה בבוקר היא גם הייתה יוצאת שלילית!

נסי שוב לעשות בדיקה!! מחר על הבוקר!

בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מחכות לך כאן!!

לא להתייאש!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"אלוקינו, שמור אותנו
    על ילדינו
    כי אתה הוא אחד מרחם..."

אמא לטולי :-)
    ובע"ה לנשמה חדשה שנשלחה אלינו.....
    תל"מ - אפריל =]