ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

שן בינה

נפתח על-ידי ד"ר נפתלי ברזניאק אורתודונט מומחה ב: 22/09/2012, 11:13. לנושא יש 3 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • שן בינה

18/09/2012, 11:34

שלום,
    צומחת לי שן בינה בחלק הימני למטה. כבר שבועיים אני סובלת מכאבים.
    קיבלתי אנטיביוטיקה מוקסיויט פורטה 500 אשר לקחתי בינתיים במשך 5 ימים, אך ללא הועיל- זה לא עזר לי לכאבים אפילו בקצת.
    כמובן שהרופא המליץ על עקירה+ צילום פנורמי.
    האם על מנת לגשת למכון צילום (סי טי דנט) עליי לקבל גם הפנייה דרך קופת החולים (יש לי כללית מושלם) או שאני יכולה לגשת לשם ללא הפנייה ולעשות את הצילום בהנחה.
    בנוסף, האם עקירת שן בינה מחייבת גם תפרים? כמה זמן החלמה נדרשת?
    תודה רבה.
  • עקירת בינה

20/09/2012, 11:56

שלום רב,ראשית אין צורך לסבול מכאבים תקופה כה ארוכה. אני מציע שתגשי למרפאה שם קיבלת אנטיביוטיקה להמשך טיפול. את יכולה לקבל הפנייה מהרופא או לגשת למכון ישירות ולקבל שם הנחה. לעיתים העקירה מחייבת תפרים וההחלמה תלוייה מאוד בסוג העקירה, ובמצב הריאותי של כל אחד שעובר את הפרוצדורה.בריאות שלמהד"ר נפתלי ברזניאק
  • עקירה כירורגית

21/09/2012, 15:09

תודה על התשובה.לאחר בחינת הצילום שעשיתי מדובר בשן בינה כלואה המחייבת עקירה כירורגית. כמה זמן לוקח ההליך עצמו? מה כדאי לעשות על מנת לזרז את תהליך ההחלמה. תודה :)
  • עקירה כירורגית

22/09/2012, 11:13

שלום רב,אני יכול לתת תשובות כלליות כי אני לא הכירורג. לפיכך עדיף להתייעץ עם האיש שיבצע את הפעולה. פעולה זו תתבצע על ידי מומחה לכירורגיה, במרבית המקרים, בצורה טובה יותר מאשר אצל רופא שינים כללי.ד"ר נפתלי ברניאק