ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

הריון ומחזור

נפתח על-ידי דוצה ב: 20/01/2013, 20:19. לנושא יש 6 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • הריון ומחזור

20/01/2013, 12:35

היי לכולן ,

יש מצב להיות בהריון ולקבל מחזור כרגיל ?

האם זה נדיר ?
  • מעולם אבל מעולם

20/01/2013, 13:22

לא שמעתי על אישה שהייתה בהריון וקיבלה מחזור. אין דבר כזה. אני מניחה שאת שואלת את השאלה הזו כי את מחכה לבשורות טובות להריון ויש לך איזה דימום או משהו ואת רוצה לדעת אם אפשרי בכל זאת שאת בהריון... נכון? אז ככה- בהרבה מקרים ההריון מתחיל מהפרשות חומות מאוד אבל זה מעיד על הריון שמתחיל לו... אבל דם של ממש או שזה מחזור- ככל הנראה והכי סביר בעולם, או שזאת הפלה.... אבל ברוב המקרים שיש דם בערך או קצת אחרי התאריך המשוער של הוסת, זה המחזור........... מקווה בשבילך שעזרתי ושנראה אותך כאן במהרה בבשורות טובות ולב שמח!!!!!

"אלוקינו, שמור אותנו
    על ילדינו
    כי אתה הוא אחד מרחם..."

אמא לטולי :-)
    ובע"ה לנשמה חדשה שנשלחה אלינו.....
    תל"מ - אפריל =]
  • ליאני

20/01/2013, 13:58

לא מדויק כי יש מקרים שנשים קיבלו ממש כמו מחזור ולכן גילו על ההריון כשהיו כבר בחודש רביעי. וחלק מדממות גם בהריון מכל מיני סיבות. אז זה לא כ"כ גורף.
  • אני לא יודעת אם זה נדיר או לא אבל מכירה אישית אחת כזאת

20/01/2013, 14:11

שלושה חודשים היה לי דימום ווסתי בערך ביום שהיתה אמורה לקבל וההריון שרד והיא חובקת בן היום. הרפואה אומרת שלא כל דימום הוא דימום ווסתי ולכן בפורום השכן (פוריות) תמצאו הרבה תשובות כאלה מהרופא. בשורות טובות בע"ה!!!
  • ליאני, לעולם, אבל לעולם-

20/01/2013, 18:18

לא חותכים תשובה מוחלטת, כל עוד לא עשית דוקטורט בנושא... (וגם אז...) מחצית מחברותי מקבלות מחזור רגיל בשלושת החודשים הראשונים. אמה של גיסתי כבר יודעת שאצלה זה סימן לבן... ולא דימום קלוש אלא ממש מחזור:) בשורוטובות!
    אם ילד שוה אינסוף, כמה שוים שני ילדים?....

אמא של שלוימי:)

• הריון

20/01/2013, 19:54

אני שמעתי על תופעה כזאת מחברה לעבודה, זה לא בדיוק מחזור אלא הכתמה דמית בתאריך של הווסת שנמשך בערך עד חודש רביעי.
    טניוש
  • בדיוק כמו שהבנות אמרו...

20/01/2013, 20:19

בהחלט בהחלט בהחלט אפשר להיות בהיריון ולקבל מחזור! חברה הכי טובה שלי לא ידעה שהיא בהיריון עד חודש רביעי והמשיכה לקחת גלולות !! וברוך השם חובקת בן מקסים בלי עין הרע! גם חברה טובה נוספת שלי שעובדת איתי קיבלה "מחזור" (יותר נכון היו לה דימומים) גם עד חודש חמישי- בשלושת ההיריונות שלה. ולכן נבר סיי נבר!