ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

כאבי "מחזור" יום לפני בדיקת הריון

נפתח על-ידי ד"ר יובל אור ב: 05/08/2010, 9:18. לנושא יש 7 תשובות.
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • כאבי "מחזור" יום לפני בדיקת הריון

03/08/2010, 9:37

הי בנות, אני בלחץ. מחר יש לי בדיקת הריון אחרי החזרה. (פעם ראשונה של IVF) כבר עכשיו אני מרגישה תחושות כמו במחזור, כאבי בטן וגב וסימנים של התחלת דימום (כתמים חומים). יש לי הרגשה שהטיפול לא הצליח ומשגע אותי לחשוב שכל המאמץ, הזריקות, בדיקות דם, אשפוז בעקבות גירוי יתר וכו.. הכל לחינם??

האם כאבי ה"מחזור" מעידים על התחלה של מחזור?

• יכול להיות גם בהתחלת הריון

03/08/2010, 10:33

בהתחלת הריון יכולים בהחלט להיות גם כאבים שמזכירים כאבי מחזור וגם דימום. אל סתפידי, תעשי בדיקת דם ותקווי שיהיה חיובי. אם את קוראת פה בפורום, אולי ראית שקרה כבר שבנות חשבו שקיבלו מחזור ולא עשו בדיקת דם והסתבר שהן כן היו בהריון. לכן גם אם יהיה דימום - חובה לעשות בדיקת דם!!!!! המון בהצלחה!
  • רות שלום

03/08/2010, 10:41

כאבי מחזור הם תופעות שכיחות גם של תחילת הריון ...תנסי להיות רגועה ולקוות לטוב ...הפרשות חומות גם לא מעידות על כישלון ...בהצלחה !!!
  • תודה

03/08/2010, 11:32

תודה על העידוד. מקווה שהסימנים הם לא מחזור. אני קוראת בפורם על עוד ועוד הצלחות וזה משמח ונותן תקווה. בהצלחה לכולן.
  • רות חמודה אנרגיות ומחשבות חיוביות יעזרו לך לעבור את הימים הלא קלים האלה

03/08/2010, 12:34

רות יקירתי.

אם תשימי לב בנות דווחו על כאבי מחזור ואכן היו בהריון.עשי עימדך חסד ותחשבי רק על דברים טובים, באמת..

אני לא יודעת במה את עוסקת. אם את עובדת אז זה יותר קל כי תנסי להתמסר לעבודה. ואם לא נסי לקבל אנרגיות חיוביות מהאנשים שאוהבים אותך, ואת לא חייבת לספר להם מה את עוברת.

כמובן ויש גם את הבעל שניתן לחלוק איתו. לי יש בעל מקסים אבל אני אומרת את האמת ..הפעם הרגשתי די לבד. עכשיו הוא מאוד שמח, אני מאמינה שגם אז הוא קיוה לטוב אבל עבד רוב הזמן..את יודעת..אנחנו מובנות מאליו..

אני גם מאמינה בנרות שבת ומעל הכל באמונה בקב"ה שנסתרות הן דרכיו.

בהצלחה חמודה ובשורות טובות תעדכני אם תוכלי ..

המשך יום נפלא ובהצלחה לכל הבנות.

• לרות

03/08/2010, 12:39

כשקראתי את מה שכתבת - וגם את השאלות שלך לחגית - נדהמתי איך את מבטאת בדיוק את התחושות שלי. גם לי יש מחר בדיקת בטא אחרי הפריה ראשונה ואני בחרדות מטורפות, אני כל כך מצפה להצלחה אבל משום מה גם ברור לי שזה לא הצליח. את הטיפולים עד הIVF עשיתי אצל רופאה פרטית והיחס היה מדהים. מאז שהכל נכשל והיא שלחה אותי ל-IVF (היא לא מומחית לזה ולכן לא מטפלת) ראיתי רופא פעם אחת וכל יתר ההתקשרויות שלי הן עם האחיות - שהן מאוד נחמדות אבל עדיין זה מלחיץ. גם אני תוהה אם לא עדיף בפעמים הבאות לפנות לרופא פרטי. בתור להחזרה פגשתי זוג שעשו IVF בפעם השישית - הם אמרו שעשו בתל אביב 5 פעמים שנכשלו ולכן לקחו את ראש המחלקה בהדסה באופן פרטי וזה עלה להם 8000 ש"ח - זה נראה לי בכל זאת קצת יקר - לא?
  • תמאורי

03/08/2010, 14:38

בלי להיכנס של בעד ונגד טיפול בפרטי, העלות שכתבת נראית לי מוגזמת.לבית החולים הפרטי משלמים 600 ש"ח לשאיבה והחזרה כי הביטוח המשלים של קופת חולים משתתף בשאר העלות. זריקות עולות כמו בציבורי, שוב כי מקבלים הנחת ביטוח מושלם כאילו הטיפול לא פרטי. מה שכן עולה ולא מעט זה התשלום לרופא הפרטי, על המעקבים, הייעוצים, הפרוטוקול, וביצוע שאיבה והחזרה על ידו כשהוא מגיע במיוחד לבית החולים הפרטי ביום ושעה לפי מה זנקבעים ובטוח שהוא זה שמבצע לך את כל הטיפול.אנחנו שילמנו לרופאה על כל מהלך הטיפול מעקב וכו', 3000 ש"ח וזה לא מעט (יש רופאים שלוקחים גם חצי מזה), ככה שהסכום שכתבת נשמע לי מוגזםבהצלחה
  • תשובה

05/08/2010, 9:18

כאבי המחזור עוד לא אומרים כלוםבצעי את בדיקת ההריון במועד שנקבע.