פורסם בראשונה: 23.08.2016
עדכון אחרון: 19.09.2016

  • צוות אתר כללית צוות אתר כללית

כללית מציגה: גהה על הבר

​כללית מזמינה אתכם לסדרת מפגשים על כוס בירה בנמל תל־אביב עם המומחים של המרכז לבריאות הנפש גהה. והפעם, במפגש האחרון בסדרה, נארח את פרופסור דב איזנברג שיידבר איתנו על אלצהיימר, דמנציה ומה שבניהן
גהה על הבר

כללית וטוקהאוס שמחים להזמין אתכם למפגש הרביעי והאחרון בסדרת מפגשים על עולם הפסיכיאטריה בהשתתפות מיטב המומחים והחוקרים של המרכז לבריאות הנפש גהה.

אלצהיימר היא אחת המחלות המאיימות והנפוצות ביותר בגיל המבוגר. יותר מ־100,000 איש בישראל סובלים ממנה ומיליונים ברחבי העולם.

ועדיין, רוב האנשים חושבים, משום מה, שהמחלה מתבטאת בשיכחה בלבד למרות שבפועל היא מתאפיינת גם בירידה ביכולת השפתית, בבעיות תקשורת, בירידה בתפקודיים יומיומיים, בדיכאון ואף בחזיונות שווא.

דב-אייזנברג.jpgפרופ' דב איזנברג: לזכור ולשכוח - אלצהיימר

מה יהיה במפגש?

בהרצאה ידבר פרופ' דב איזנברג על הנושאים הבאים: האם אפשר לנהל מעצמה כשסובלים מאלצהיימר? מה ההבדל בין דמנציה לבין מחלת האלצהיימר? האם תרופות יכולות לעכב את תסמיני המחלה? האם ניתן לאמן את המוח? ואיך דיאטה ים תיכונית ופעילות גופנית משפיעות על התסמינים שלה?

כמו כן, יתקיים דיון על ההיבטים השונים של המחלה, על גורמי הסיכון שלה, על שיטות האבחון השונות של המחלה והאם ניתן בכלל להחזיר את הזיכרון שאבד.

במהלך ההרצאה יוכלו המשתתפים לבדוק האם הם סובלים מאלצהיימר - והכול תוך פחות מדקה!

על המרצה

פרופ' איזנברג הוא מנהל המחלקה לפסיכיאטריה של הזקנה במרכז לבריאות הנפש גהה, פסיכיאטר למבוגרים ופרופ' מן המניין בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל־אביב.

מתי ואיפה?

יום ראשון, 25.9.2016 בשעה 21:00 בטוקהאוס, נמל תל־אביב. הכניסה בתשלום.

למידע מלא ולהזמנת כרטיסים לחצו כאן

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל