פורסם בראשונה: 22.04.2009
עדכון אחרון: 29.09.2009

  • מירב נבון מירב נבון

כללית מציגה: זימון תורים מהיר לביקור אצל רופא

כללית מציעה ללקוחותיה שירות מתקדם: זימון תורים לביקור רופא - גם ללא סיסמה. המסלול המהיר לזימון תורים מהיר פתוח 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע

​​​הכללית מרחיבה את שירותי האון־ליין שלה ומאפשרת לזמן ביקור רופא - גם ללא סיסמה. השירות נועד להקל על לקוחות הכללית ולאפשר להם לזמן ביקור אצל רופא 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אין צורך להתקשר למרפאה וגם לא למרכז לשירות לקוחות - 2700 *.

ביקור רופא

הזימון המהיר מאפשר ללקוחות זימון תורים לרופאי משפחה, לרופאי ילדים ולרופאים יועצים בתחומים הבאים:
• נשים.
• עיניים
• אף־אוזן־גרון
• עור ומין
• אורתופדיה
• קדם־הריון (כולל מידע גנטי) - אצל אחות
ליווי אישי של אחות בהריון ראשון​

מסלול הזימון המהיר (ביקור רופא) מאפשר ללקוחות להזמין ביקור אחד לרופא/ת־המשפחה או לרופא/ת־הילדים, וכן ביקור אחד לכל אחד מהמקצועות הרפואיים האחרים. מסיבות של אבטחת־מידע לא ניתן לבטל או לדחות את אחד התורים באמצעות מסלול הזימון המהיר.

בכל עת יכול להיות ללקוח ביקור רופא אחד מוזמן במערכת לכל מקצוע, ובחלוף המועד של כל אחד מהתורים שהוזמנו, ניתן יהיה להזמין ביקור רופא נוסף - וחוזר חלילה.

על־מנת לבטל או לדחות ביקור לרופא/ת־משפחה או לרופא/ת ילדים יש להיכנס לשירותים און־ליין באמצעות קוד אישי וסיסמה, או להתקשר למרפאה. לא ניתן לעשות זאת בזימון במסלול המהיר.

על־מנת לבטל או לדחות ביקור לרופאים יועצים יש להיכנס  לשירותים און־ליין באמצעות קוד אישי וסיסמה, או להתקשר למוקד השירות​ – 2700*. לא ניתן לעשות זאת בזימון במסלול המהיר.

כדי לקבל תוצאות של בדיקות מעבדה, חייבים להיכנס לשירותים און־ליין - וזאת בשל המחוייבות שלנו לשמור על סודיות רפואית ומטעמי אבטחת מידע.

לידיעתך – במקרים רבים טיפולים​ בכללית רפואה משלימה עשויים לסייע ולעזור. לפרטים לחץ/י​ כאן

חשוב לדעת

בדרך להיות הורים?

​​​​​בואו לראות מה מגיע לכם בכללית מושלם

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל