פורסם בראשונה: 29.08.2013
עדכון אחרון: 26.09.2016
  • ענת בלוגן ענת בלוגן

גם בחגים: כללית עובדת בשבילכם

לקריאה נוחה
למי פונים אם צריכים רופא בראש השנה? מה קורה אם מרגישים לא טוב ביום כיפור או בסוכות? בפנים תוכלו למצוא את שעות הפעילות של המרפאות בחגים, וגם מידע בנוגע לשירותים שמתקדמים עד אליכם: רופאי ילדים ורופאי משפחה און־ליין, מוקד אחיות ועוד
כללית בחגים

רגע לפני ארוחת החג, ואתם חייבים לראות רופא?

• בערב ראש השנה (2 באוקטובר) יעבדו המרפאות ומרכזי הרפואה הדחופה (מר"מים) של כללית כמו בימי שישי. בימי החג (4-3 באוקטובר) המרפאות יהיו סגורות, והמר"מים יפעלו במתכונת שבת.

בערב יום כיפור (11 באוקטובר) יעבדו המרפאות ומרכזי הרפואה הדחופה (מר"מים) של כללית כמו בימי שישי. ביום כיפור (12 באוקטובר) המרפאות יהיו סגורות והמר"מים יפעלו במתכונת שבת.

בערב סוכות (16 באוקטובר) יעבדו המרפאות של כללית ומרכזי הרפואה הדחופה (מר"מים) כמו בימי שישי. ביום החג (17 באוקטובר) המרפאות יהיו סגורות, והמר"מים יפעלו במתכונת שבת.

• בימי חול המועד סוכות ובהושענה רבה (18 באוקטובר עד ה־22 באוקטובר) יפעלו מרבית המרפאות עד השעה 13:00. המר"מים יפעלו כל אחד לפי שעותיו שלו.

• בערב חג שני - שמחת תורה (23 באוקטובר) המרפאות יהיו פתוחות בשעות הבוקר למשך חמש שעות. והמר"מים יפעלו במתכונת שבת. בחג שני (24 באוקטובר) המרפאות יהיו סגורות, והמר"מים יפעלו במתכונת שבת.

איך אוכל לקבל מידע על מרפאות ומר"מים? 

לבדיקת שעות הפעילות של מרכזי הרפואה הדחופה לחץ/י כאן

• רוצה לקבל מידע על מרפאה ספציפית? יש להקיש את שם המרפאה בתיבת החיפוש שבחלק העליון של הדף - ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים. 

לחיפוש המרפאה הקרובה אליך לחץ/י כאן

מה עושים כשהמרפאה סגורה?

בשעות שבהן מרפאות כללית סגורות, ניתן לפנות לבדיקת רופא במר"מ (מוקד רפואה דחופה) שבאזור מגוריך, שיפעלו במתכונות שפורטו ובהתאם לשעות הפעילות. 

האם זה עולה כסף?

כן, יש השתתפות עצמית לביקור במר"מ בסופי שבוע, ערבי חג ובחגים, בסך 42 שקלים.

בחול המועד ובאמצע השבוע סכום ההשתתפות העצמית הוא 85 שקלים.

נסעת למצפה רמון? תוכל לראות רופא גם שם

נסעתם לטייל, ואתם צריכים לראות רופא? אתם לא חייבים לחזור למרפאה שלכם ליד הבית. לקוחות כללית יכולים לגשת לכל מרפאה בארץ ולקבל שירות. לכללית יותר מ־1,300 מרפאות בכל הארץ שבהן אפשר לקבל שירות במתכונת של לקוח אורח.

במקרים שדורשים בדיקות מורכבות אחרות, נוסף על בדיקת רופא, כמו CT או MRI, עדיף לחכות ולגשת לרופא המטפל שלכם או לפעול בהתאם להמלצת הצוות הרפואי במרפאה שבה התקבלתם.

בלי לצאת מהבית: רופאי ילדים און־ליין

בכללית מטפלים בכם בכל מקום - גם כשאתם בבית. כללית מעניקה שירות ייעוץ של רופאי ילדים בליווי מקצועי של מומחי שניידר בשיחת וידאו באינטרנט כשהמרפאות סגורות: בלילות, בסופי שבוע ובחגים.

למידע ומעבר לשירות לחץ/י כאן

 מתי אפשר להתייעץ עם רופאי ילדים און־ליין בחגים?

• בערבי החג של ראש השנה, של סוכות ושל שמחת תורה שירות רופא ילדים און־ליין יהיה זמין לשימושכם החל מהשעה 13:00 עד השעה 6:00 לאחר צאת החג.

• ביום כיפור השירות לא יהיה פעיל. במוצאי כיפור השירות יחל בשעה 21:00, ויפעל עד השעה 6:00.

• בימי חול המועד סוכות יינתן השירות כבר מהשעה 16:00 עד השעה 6:00 למחרת.

רופא משפחה און־ליין

המרפאה סגורה והחום בשמיים? הגרון או הבטן ממש כואבים? ומה זו הפריחה הזו שהופיעה פתאום? בלי לחץ, לכללית יש פתרון מצוין כשהמרפאות סגורות: רופאי משפחה מומחים שזמינים בשיחת וידאו או בטלפון. בלי לצאת מהבית ובלי להתרוצץ. השירות מיועד לגילאי 18 ומעלה וזמין בימי שגרה בין השעות 20:00 ועד 24:00.

רופא משפחה און־ליין

מתי אפשר להתייעץ עם רופא משפחה און־ליין בחגים?

• בערבי החג וימי החג של ראש השנה ושל סוכות שירות רופא משפחה און־ליין יהיה זמין לשימושכם החל מהשעה 20:00 ועד השעה 24:00.

• בערב יום כיפור ויום כיפור לא יפעל השירות. הוא ישוב לפעול במוצאי כיפור החל מהשעה 21:00 ועד השעה 24:00.  

איך משתמשים בשירותים?

חדש בכללית: רופא עור און־ליין

הופיע כתם לא מוסבר על העור? לתינוק יש תפרחת מדאיגה? האקנה מציק? אולי מחלת העור הכרונית שבה להציק? בלי לחץ, כללית מציעה שירות חדש: רופאי עור מומחים שזמינים בשבילך בשיחת וידאו בשעות הערב. בלי לצאת מהבית ובלי להתרוצץ. השירות זמין בימי חול בשעות 20:00 - 24:00.

dermatology online.png

 

איך משתמשים בשירות?

להתייעץ עם אחות מהסלון

צוות האחיות שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה וישמח לסייע בכל שאלה או בעיה בריאותית המטרידה אתכם - גם בחגים. פשוט חייגו 2700*.

גם בתקופות החגים: צוות המוקד האונקולוגי עובד בשבילכם

ניתן להתקשר ולהתייעץ עם המוקד האונקולוגי שלנו גם בחגים בטלפון 9585*.

• בערב חג המוקד זמין החל מהשעה 13:00 ועד לשעה 24:00.

• בשבתות וחגים המוקד זמין כבר מהשעה 8:00 ועד לשעה 24:00.

• בחול המועד המוקד זמין החל מהשעה 18:00 ועד לשעה 24:00.

ומה עוד אפשר לעשות בחג?

בתיק הרפואי שלכם תוכלו לצפות בבדיקות המעבדה, לקבוע תור לרופא, לצפות בסיכומי ביקור אצל רופאים יועצים, בסיכומי אשפוז ועוד.

לכניסה לתיק הרפואי שלכם לחצו כאן

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל