חיפוש

dsdsdsd
חידושים בניתוחי חזה

ניתוחי חזה – כל מה שחדש

הרמת חזה, הקטנת חזה והגדלת חזה, כולם בין הניתוחים האסתטיים הפופולריים ביותר, אך לא מדובר בהליכים שקפאו עם הזמן, ההיפך הוא הנכון – טכנולוגיות, מכשירים וידע הפכו את התחום לחדשני הרבה יותר. מה נשתנה?

ד"ר עומר וולף

ד"ר עומר וולף

סרטון

שאלנו את המומחה

חזה קטן או גדול מדי, חזה רופס ונפול – לטבע רצונות משלו, אך בעזרת ניתוחים שלא נחשבים היום מסובכים כלל אפשר לשנות את מהלך החיים ולבצע את אחד מניתוחי החזה שניתנים כיום כמעט בכל מוסד רפואי שמציע ניתוחים אסתטיים. החוכמה של המטופלות היא לבחור את המנתח הטוב ביותר בעבורן ולהפחית את הסיכונים הנלווים למינימום. איך עושים את זה? קודם כל לומדים את התחום.

ד"ר עומר וולף הוא מומחה בכירורגיה פלסטית שביצע ניתוחי חזה רבים לאורך השנים, ביקשנו ממנו שיספר לנו על מה שהתחדש בעולם הניתוחים הללו. לדבריו כל הטכנולוגיה סביב שתלים שינתה את התפיסה שהיתה נהוגה בעבר.

כיום מעדיפים להשתיל שתלים עגולים ולא בצורת אגס, מדובר על שתלים עדנים וחלקים מאוד ביחס לקודמיהם, הם מסוגלים להתעצב בגוף במהלך הזמן ומבטלים סיבוך שהיה לקודמיהם בו הם הסתובבו בתוך השד ויצרו מראה לא טבעי.

הרופאים כיום מציעים למטופלות מסוימות "ניתוחים היברידיים" המציעים שילוב של ניתוח חזה לצד הזרקת שומן למשל, זו בשורה של ממש למטופלות שמבקשות לבצע יותר מטיפול או "תיקון אחד".

טכנולוגיה זה טוב ויפה, אך ניתוח פלסטי הוא ניתוח לכל דבר, ואנחנו מנסים להקשות על ד"ר וולף, ושואלים איך יודעים לעבור את התהליך הזה בצורה הבטוחה ביותר?

הוא מסביר כי חשוב שכל מטופלת תפנים כי מדובר בתהליך, תחילה יש לברר מי הרופא שיערוך את הניתוח, חשוב להבין מה הרקע שלו, היכן הוא למד ומה הניסיון שלו בתחום, פרט חשוב נוסף הוא לראות כי הרופא הוא חבר באיגוד הישראלי לכירוגיה פלסטית. אחר כך צריך לקחת בחשבון שאחרי הניתוח יש תהליך החלמה שלוקח כמה שבועות לפחות, לכן חשוב לבחור בגוף גדול עם גב רפואי שיוכל לענות על הצרכים שיתעוררו אם וכאשר לאורך הדרך, כך מקטינים את הסיכונים.

רוצים לדעת עוד? לפגישת התייעצות עם רופא מומחה של כללית אסתטיקה לחצו כאן


ד"ר עומר וולף הוא רופא מומחה בניתוחי חזה ברשת כללית אסתטיקה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש