חיפוש

dsdsdsd
ניתוחי פנים

מי עושה ניתוח פנים ולמה?

צעירים יותר, מרושתים יותר ומודעים יותר – מספר המטופלים והמטופלים שפונים לניתוח פנים מזנק. הזדמנות מצוינת לקבל מדיע וטיפים מועילים מהמומחה של כללית אסתטיקה לניתוחים האלו

ד"ר עינבל אמיר

סרטון

ניתוחי פנים כמו מתיחת פנים, הרמת מצח, הרמת גבות ועפעפיים, הצמדת אוזניים וכמובן ניתוח אף נחשבים כולם פופולריים מאוד. הפנים הם כרטיס הביקור של כל אחד מאיתנו, וכשהזמן עושה את שלו, או כתוצאה מבעיה מולדת או מכל סיבה אחרת שמשהו המראה החיצוני משתבש זה רק טבעי לשאוף לתקן אותו ולהראות לעולם את מה שאנחנו מרגישים בפנים.

מי הם המטופלים שניגשים לניתוחים האלה? ד"ר עינבל אמיר, מומחכה בכירורגיה פלסטית ומנתח פנים במשך שנים ברשת כללית אסתטיקה מסביר כי כיום מדובר באנשים צעירים בהרבה, בעבר ממוצע הגיל של הפנונים היה 65 ומעלה, אך כיום, בעיקר בשל הכניסה המאסיבית של הרשתות החברתיות הגיל הזה ירד כמעט ב-20 שנים (!).

חשבו על זה, באמצעות פלטפורמות כמו פייסבוק ואינסטגרם, אנחנו גם רואים הרבה יותר תמונות של אחרים וגם מתועדים ברשת בין אם אנחנו רוצים ובין אם לאו (למשל באירוע משפחתי בו קרוב צילם תמונה והעלה לרשת). התופעה הזאת גורמת לאנשים רבים לחשוב על מראה משופר.

גם הנגישות לטיפולים עלתה, כיום יש גופים רבים שמציעים את ניתוחי פנים, וגם המחירים שנחשבו פעם גבוהים מאוד כבר יותר נגישים בימינו.

זאת הנקודה, כך מסביר ד"ר אמיר, שבה נדרשים הרופאים ואנשי המקצוע להתערב, לשבת עם כל מטופלת ומטופל ולבחון את ההתאמה והנחיצות של הניתוח. בפגישה כזאת מבצעים תיאום ציפיות, מבינים מהי הבעיה של המטופל ואם ניתן מציעים גם הדמיה של תוצאת הניתוח.

ניתוח פנים הוא אולי ניתוח פלסטי, אך הוא ניתוח לכל דבר, ולכן מומלץ לעקוב אחר ארבעת הכללים לבחירת הליך ורופא מנתח:

  1. לוודא כי המנתח מקפיד לברר את ההיטוריה והרקע הרפואי של המטופל. (בדיקות רפואיות, רגישויות, אלרגיות, ניתוחים קודמים וכדומה).
  2. לוודא כי המנתח הוא מומחה לכירורגיה פלסטית, ולתת עדיפות לרופא החבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.
  3. לבדוק את הרקע וההכשרה המקצועית של הרופא המנתח: היכן למד והיכן התמחה (אם זה בחו"ל – איפה בחו"ל?) כמה ניתוחים הוא ביצע בתחום וכמה שנים הוא עובד.
  4. לוודא כי הרופא עובד בארגון גדול עם גב רפואי ובפיקוח של משרד הבריאות.

בניתוח פנים כמו בכל ניתוח – לכו על בטוח.

רוצים לדעת עוד? לפגישת התייעצות עם רופא מומחה של כללית אסתטיקה לחצו כאן


ד"ר עינבל אמיר הוא מומחה בכירורגיה פלסטית ומנהל רפואי מרפאות רמת אביב וכפר סבא ברשת מרפאות כללית אסתטיקה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש