חיפוש

dsdsdsd
חידושים בטיפולי פנים

טיפולי פנים: כל מה שחדש

הזרקת חומרי מילוי, חומצה הילארונית, הזרקת שומן עצמי, טיפולים במכשירי לייזר וגלי רדיו ואפילו בוטוליניום טוקסין – כולם טיפולים שיכולים לגרום לפנים שלנו לחזור אחורה בזמן וללב שלנו להרגיש הברה יותר טוב, בתנאי שעושים אותם אצל מומחה

ד"ר עמוס לויאב

ד"ר עמוס לויאב

סרטון

טיפולי פנים - תחום בצמיחה

טיפולי הפנים הפכו היום לשירות שמסייע לאנשים רבים מאוד, בעשר השנים האחרונות הכפיל מספר המטופלים את עצמו פי 7 ויותר. עובדה לא מפתיעה עם הכניסה של הרשתות החברתיות לחיינו ועם הזמינות של הטיפולים. פנינו לד"ר עמס לויאב, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה וביקשנו שיסכם לנו בקצרה מה התחדש בתחום.

טכנולוגיה

בשנים הארונות נכנס לשימוש מכשור חדש, יש טיפולים באמצעות גלי רדיו שמאפשרים לבצע הצרת היקפים ללא ניתוח, או למצק ולהצעיר את עור הפנים, ישנה גם טכנולוגיה בשם מזופתריה שעוזרת לטשטש צלקות אקנה ואחרות.

אך הטכנולוגיה לא מתבטאת רק במכשירים, היא גם מאפשרת כיום לקחת שומן עצמי מהירכיים או מהבטן ולהזריק אותו לפנים במקום חומרים סינטטיים שהיו נפוצים מאוד. מדובר על בשורה ענקית שמפחיתה את הסיכוי של הגוף לדחות את החומר.

שירות התייעצות

הניסיון והוותק לימדו אותנו את החשיבות של תיאום הציפיות ואת התאמת ההליך הרצוי לכל מטופלת ומטופל. כדי לבחור את הטיפול ואת הרופא אנחנו מזמינים את הלקוחות לפגישת התייעצות בה מבררים את הרקע הרפואי והבעיה שבה רוצים לטפל, אנחנו מתאימים את הטיפול וברוב המקרים מציעים גם הדמיה של תוצאת הטיפול הצפויה.

כללית אסתטיקה הוא גוף הבריאות האסתטית הגדול בישראל, הוא מונה 17 מרפאות בפריסה ארצית ומעסיק למעלה מ-50 רופאים מומחים המפוקח על ידי משרד הבריאות. הוא נהנה מגב רפואי של שירותי בריאות כללית ויכול להבטיח שהטיפול מבוצע בצורה מיומנת ואחראית, כך שאם חלילה נוצר סיבוך או תוצאה שלא מספיק מוצאת תמיד נותנים מענה מספק.

רוצים לדעת עוד? לפגישת התייעצות עם רופא מומחה של כללית אסתטיקה לחצו כאן


ד"ר עמוס לויאב הוא מומחה בכירורגיה פלסטית, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה ויושב ראש האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש