חיפוש

dsdsdsd
אישה בטיפול מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה - מאקרו שינוי

יש לך קושי להתאפר? תווי פנים דהו עם השנים? ניתן להדגיש אותם ללא ניתוח באמצעות קעקועים קוסמטיים-רפואיים

אינה בן־נון

​מהו טיפול מיקרופיגמנטציה ומתי עושים את הטיפול הזה?

טיפולי מיקרופיגמנטציה, קעקועים קומסטיים-רפואיים, או כפי שהם מוכרים בשם: איפור קבוע, משרתים צרכים אסתטיים של הדגשת תווי פנים שדהו עם השנים וצרכים שיקומיים במקרים של איברים אשר נפגעו מטיפולים, תאונות או פציעות. מדובר בהליך קוסמטי־רפואי שבמהלכו מושתלים מיקרו פיגמנטים לשכבת הדרמיס העליונה, קרוב לפני העור החיצוני.

טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות:
עם השנים, ניכרת צניחה של תווי הפנים, השיער מידלדל באזור הגבות והריסים, השפתיים מתכווצות וצבען נעלם. המראה הופך "שטוח" ועייף. טיפולי מיקרופיגמנטציה, המכונים גם איפור קבוע או דרמו־פיגמנטציה, מעניקים מראה מודגש לאותם אזורים ובכך מרעננים את המראה ללא ניתוח.

המגמה כיום היא לשוות לפנים מראה טבעי ורענן ולהוות במקרים רבים תחליף יעיל ומעכב לפעולה כירורגית. הדגשת קווי המתאר נעשית בצורה רכה ומעודנת ככל האפשר בהתאם למורפולוגיית הפנים, כשהמטפל בוחר את הגוונים בהקפדה ובהתאמה לגוון המבוקש.

הטיפול מיועד לנשים שחשות שתווי פניהן היטשטשו, לספורטאיות, לנשים שנוטות להזעת יתר, למי שאלרגיות לאיפור, לנשים הסובלות מראות לקויה או ידיים לא יציבות בגלל נכות כלשהי – מה שאינו מאפשר להן להתאפר כראוי, למעשנות שכיווץ השפתיים יצר אצלן קמטוטים והאיפור גולש לתוכם ולמי שעברו הזרקות לא מוצלחות – שאותן ניתן לתקן ולהיטיב באמצעות תיקוני צבע.

למה כללית אסתטיקה?

כי בעולם של היום, יש המון גופים שמציעים טיפולים וניתוחים אסתטיים.

לכללית אסתטיקה יש צוות רחב של רופאים ומנתחים פלסטיים מובילים. רק רופא אסתטי או כירורג מומחה בפלסטיקה ואסתטיקה, מיומן ובעל ניסיון עשיר, יכול להפחית בצורה ניכרת את הסיכוי לסיבוכים בכל טיפול כירוגי או פלסטי.

לכללית אסתטיקה שורה של יתרונות רפואיים ואחרים:

  • גב חזק של גוף רפואי
  • רשת מרפאות בפריסה ארצית
  • בתי חולים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר
  • פיקוח מלא ואחריות כללית
  • ציוד בתקן בינלאומי FDA/CE
לאתר כללית אתסטיקה

למעבר לאתר כללית אסטתיקה

 גברים משתמשים בטיפול בעיקר במקרים של גבות מדולדלות או מצולקות, הדגשות ריסים מינימליות ותיקון אסימטריה באזור השפתיים בצבע טבעי.

הדגשת גבות מאפשרת לקבוע מחדש את מיקומן של הגבות, לתקן אסימטריה ולהעניק לעיניים מסגרת באמצעות עיבוי או הקניית צורה מעודנת.

הדגשת הריסים נעשית בטכניקה מיוחדת המדגישה את קו העין התחתון או העליון - בהתאם לרצוי, ויוצרות "קונטור", כלומר מסגרת חדשה ויפה, אשר אף מעניקה הדמיה של עיבוי ריסים באמצעות טכניקה ברמה גבוהה.

הדגשת שפתיים מעניקה להן מראה חי וחושני, מחזירה להן את הנפח ומתקנת א־סימטריה לא רק באזור המתאר אלא בכל שטח השפתיים.

ניתן גם להוסיף או להדגיש נקודות חן ונמשים.

טיפולי מיקרופיגמנטציה פרה־רפואיים למטרות שיקומיות:
אלפים רבים של מטופלים עוברים כיום שיקום ושחזור באמצעות מיקרופיגמנטציה, העושה נפלאות לאלו שנולדו עם א־סימטריה או מומים שאותם הם מבקשים לתקן, עברו תאונות, פציעות, כוויות וטיפולים שונים שגרמו לעורם נזקים.

בניגוד לקטגוריה האסתטית המטפלת בעיקר בפנים, במקרה זה מדובר בכל אזורי הגוף – ידיים, רגליים, חזה, בטן וכדומה, לרבות הפנים והקרקפת. הטכניקות המתקדמות והטיפולים העדינים, יוצרים פגיעה מינימלית ברקמת העור, משחזרים, מתקנים ומחזירים למטופל את המראה האטרקטיבי והאנושי ומאפשרים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר במספר טיפולים קצרים ללא התערבות כירורגית.

ניתוחי חזה - במקרים של כריתות ושחזורי שד או ניתוחי הקטנת חזה והרמת שדיים, לאחר בניית השד על ידי פלסטיקאי, מאפשר הטיפול במיקרופיגמנטציה לבנות גם את העטרה והפטמה מחדש, לשוות להן גודל וגוון אסתטי ובמקרים מסוימים אף לטשטש צלקות מהניתוח.

צלקות בשל תאונות, כוויות ופציעות. לעיתים, בשל פציעות, נוצרות בעור או בקרקפת צלקות, סימני כוויות, חלקים מהגבות נעלמים, קו השיער נסוג וכדומה. במקרים אלה, משתמשים בצבעי "קמופלאז'", צבעי הסוואה בגווני מייק־אפ.

טיפולים כימותרפיים והקרנות - במהלך טיפולי כימותרפיה והקרנות העור לפעמים נפגע והשיער נושר. ניתן לעשות טיפולי מיקרופיגמנטציה לפני או אחרי הטיפולים. באמצעות הפעולה העדינה ניתן לדמות ריסים וגבות ואף לסייע ביצירת הדמיה של זקיקי שיער למי שהטיפולים גרמו להם להתקרחות בלתי הפיכה. הטיפולים מעניקים למטופלים איכות חיים ודימוי גוף משופר.

שפה שסועה - שפה שסועה היא מום מולד המאפשר חיים נורמליים אולם מותיר עיוות בשפה. טיפולי מיקרופיגמנטציה מאפשרים טשטוש של הצלקת ומראה אסתטי לשפתיים.

בעיות עור שונות - חלק מהסובלים מוויטיליגו (מחלה אוטו־אימונית הגורמת לכתמים לבנים של חוסר פיגמנט בעור) יכולים ליהנות מהשלמת פיגמנטים באמצעות הטיפולים. הטיפול מסייע גם למי שסובלים מהידלדלות השיער, מצלקות בעקבות טיפולים אסתטיים ורפואיים לא מוצלחים, מנסיגת שיער בשל בעיות גנטיות (אלופסיה), מצלקות שנוצרו כתוצאה ממתיחות פנים ועוד.

באיזה גיל אפשר לעשות את הטיפול?

מגיל 20.

אילו הכנות יש לעשות לקראת הטיפול?

הפעולה מתבצעת לאחר פגישת ייעוץ עם המטופל, שבמהלכה מתאמים ציפיות, מסבירים למטופל את התהליך ולאיזו תוצאה יש לקוות בסיומו ואף עורכים לו מבחן רגישות והדמיה.

מה יעשו לי בטיפול מיקרופיגמנטציה?

הפיגמנטים, שהם חלקיקים זעירים של תרכובות צבעים המאושרות לשימוש עורי, מוחדרים בפעולה מכנית הדורשת דיוק ומיומנות אמנותית רבה, באמצעות "דרמוגרף" - עט חשמלית שקצותיה הן מחטים עדינות וסטריליות. הטיפול נעשה באלחוש מקומי בלבד, ואינו דורש אשפוז.

בניגוד לקעקועי גוף המוחדרים לעומק העור ובהם נעשה שימוש בחומרים חזקים ועמידים לאורך שנים רבות, טיפולי המיקרופיגמנטציה עדינים יותר מבחינת החומרים שבהם נעשה שימוש ומבחינת שכבות העור שאליהן הם מוחדרים.

כמה זמן נמשך הטיפול?

מדובר במספר טיפולים האורכים כחצי שעה עד שעה וחצי.

איך ארגיש לאחר הטיפול ולמה לצפות?

תיתכן אדמומית או נפיחות קלה שניתן למרוח עליהן משחה והן יעברו מיידית. בגלל השימוש בחומרים עדינים, הקעקועים דוהים לאחר כמה שנים בשל חשיפה לשמש, אורח חיים, גיל, סוג העור, תרופות וכדומה. זהו יתרון חשוב, שכן אפשר מדי כמה שנים לתקן ולשחזר מחדש את האזור הטעון הדגשה בהתאם לשינויים שעובר האזור. יתרון נוסף של הדהייה הוא לדתיים: הקעקועים הללו מותרים להם.

מהם הסיבוכים האפשריים של הטיפול?

אין.

האם יהיו עליי הגבלות לאחר הטיפול?

הגבלות קלות – במשך שבוע לא להיכנס לג'קוזי, בריכה או סאונה. מומלץ להגן על העור מפני השמש.

מתי "אחזור לעצמי"?

מייד אחרי הטיפול ניתן לשוב לפעילות תקינה.

אינה בן נון M.P.S היא מטפלת מוסמכת במיקרופיגמנטציה אסתטית ושיקומית ברשת מרפאות כללית אסתטיקה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש