חיפוש

dsdsdsd
עור מתוח ללא ניתוח

עור מתוח ללא ניתוח

אם אתם סובלים מקמטוטים, צלקות אקנה, כתמים או פגמים אחרים בעור הפנים, תוכלו להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות של גלי רדיו או לייזר כדי להצעיר ולהחליק את העור. הביצוע פשוט ומהיר, ההחלמה קלה והתוצאות טובות

ד"ר מיכאל שוחט

ד"ר מיכאל שוחט

מהם הטיפולים העכשוויים להצערת העור?

בעבר הלא רחוק טיפוח ושמירה על עור הפנים כללו בעיקר טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית, קרמים ואיפור טוב. במקרים של עור שסבל מקמטוטים, כתמים, פגמים או צלקות, נהגו בעשורים האחרונים להשתמש בעיקר בפילינג רפואי בדרגות שונות על מנת לקלף את השכבה העליונה ולחדש את מראה העור. ההליך דרש הכנה מוקדמת, אשפוז ושימוש בחומרים מורכבים, הימנעות מחשיפה לשמש והחלמה ארוכה ומגבילה.

ב-5 השנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר שימוש בטכנולוגיות חדשניות של גלי רדיו ולייזר בטיפולי הפנים, שמבטיחים טיפול קל והחלמה מהירה ונוחה. על טיפולי הצערת עור הפנים בכללית אסתטיקה

טכנולוגיות גלי הרדיו והלייזר נמצאות בשירות הרפואה כבר עשרות שנים ומשמשות לניתוחים, לאיחוי וריפוי, לאבחון, לטיפול נגד כאבים ועוד. עם הזמן נמצא שאפשר להעניק באמצעותן מענה גם בתחום האסתטי - לשפר, לרפא ולהחליק את מרקם העור, לעודד אותו לחדש את עצמו, לטשטש צלקות, להסיר כתמים ובעיות אסתטיות נוספות.

חשוב להדגיש שאין טכנולוגיה עדיפה מבין השתיים. מדובר בשתי שיטות טובות ויעילות, הפועלות באותו תחום ויש להן שימושים חופפים. טכנולוגיית הלייזר מעניקה מענה רחב יותר הכולל קילוף העור בדומה לפילינג קל עד בינוני, בעוד שטכניקת גלי הרדיו מסייעת בעיקר במקרים קלים ולמטרות חימום וחידוש מרקם העור. הרופא הוא שמחליט אם להשתמש במכשיר גלי הרדיו או הלייזר בהתאם למצב עור הפנים.

למי זה לא מתאים?

הטיפול בטכנולוגיות הללו אינו אפקטיבי כשהעור סובל מפגמים רציניים, אז רצוי לבצע פילינג כימי. הטיפול גם אינו פותר בעיות של כתמי פיגמנטציה.
בגילאים מבוגרים, כשהקמטים עמוקים, מוטב להיעזר בהזרקות של חומרי מילוי או במתיחת פנים.
לא ניתן לבצע את הטיפול בנשים הרות או מיניקות. בתקופות אלה מתחוללים בגופה של האישה שינויים הורמונאליים, ועל כן עדיף להמתין לסוף ההריון ולסוף ההנקה.

חשוב לזכור: ככל שנקדים לטפל בעור הפנים, כך נוכל לדחות את הטיפולים המשמרים, את ההזרקות ואת הניתוח למתיחת פנים. צריכים מילוי בכל מקרה? ראשית, טפלו במרקם הפנים בעזרת גלי הרדיו או הלייזר ורק אחרי כן הוסיפו את המילוי.

למה כללית אסתטיקה?

כי בעולם של היום, יש המון גופים שמציעים טיפולים וניתוחים אסתטיים.

לכללית אסתטיקה יש צוות רחב של רופאים ומנתחים פלסטיים מובילים. רק רופא אסתטי או כירורג מומחה בפלסטיקה ואסתטיקה, מיומן ובעל ניסיון עשיר, יכול להפחית בצורה ניכרת את הסיכוי לסיבוכים בכל טיפול כירוגי או פלסטי.

לכללית אסתטיקה שורה של יתרונות רפואיים ואחרים:

  • גב חזק של גוף רפואי
  • רשת מרפאות בפריסה ארצית
  • בתי חולים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר
  • פיקוח מלא ואחריות כללית
  • ציוד בתקן בינלאומי FDA/CE
לאתר כללית אתסטיקה

למעבר לאתר כללית אסטתיקה

מהי טכנולוגיית גלי רדיו ומתי משתמשים בה?

הטכנולוגיה פועלת על שליחת גלי רדיו לעומק העור ולתת־העור. הגלים יוצרים אפקט של חימום, מה שמעודד את העור לייצר קולגן, חומר אלסטי שמגמיש את הפנים ונעלם עם השנים. היצירה המחודשת של כמויות קטנות מהחומר גורמת להתחדשות העור, לצמצום קמטוטים ולמראה אלסטי, בריא ורענן.

הטכנולוגיה מתאימה למי שעור הפנים שלו אפור וחסר חיים, לצעירים שסובלים מצלקות אקנה עדינות ולנשים וגברים בגילאי 50-35 שעורם עדיין מתוח יחסית והקמטוטים שלהם אינם עמוקים אלא מתחילים להיראות בצדי העיניים, בלחיים ומעל השפה העליונה. פעילותם המיטיבה של הגלים תורמת אף לצמצום בלוטות החלב, שלעיתים נראות כמו חורים קטנים על פני העור, מה שמביא למראה אחיד וחלק יותר לעור וללא צורך בקילוף.

גלי הרדיו אינם גורמים לפיגמנטציה, וזהו חידוש מרענן לבעלי עור כהה שיכולים לשפר את מרקם עורם ללא חשש. אין גם שום צורך להסתתר מהשמש, ולכן שום מניעה לעבור את הטיפול גם בקיץ.

מה יעשו לי בטיפול?

הרופא עובר בעזרת ידית מחממת על פני העור הלוך ושוב. הגלים מתפשטים בצורת שתי וערב ומייצרים חום נעים שאינו גורם כאב. כמות הטיפולים הנדרשת היא 7-4 טיפולים אחת לחודש, בהתאם למצב העור.

אילו הכנות יש לעשות לקראת הטיפול?

אין צורך בהכנות או בטיפול מקדים.

איך ארגיש לאחר הטיפול ולמה לצפות?

בעת הטיפול נוצרת אדמומיות קלה שחולפת לאחר כמה שעות. הטיפול אינו מלווה בכאבים או בנפיחות, אין צורך במשחות, בחבישה או בצורך בהימנעות מחשיפה לשמש.

כיוון שהקולגן הוא חומר טבעי שנמצא בגוף - אין אלרגיות או תופעות לוואי. בסיום סדרת הטיפולים הקולגן שנוצר בגוף נספג בשכבות העור, עומקם של קמטוטים מצטמצם, פגמים או כתמים בעור מיטשטשים, והמראה הכללי רענן, אחיד ושומר על הלוק הטבעי.

חשוב לזכור: יש גבול עד כמה הגוף מסוגל לייצר קולגן. לכן, הטיפול מצוין למקרים קלים ובינוניים של פגמים קלים ולקמטוטים לא עמוקים שאחרי הטיפול בהם חשוב לשמור על טיפולי אחזקה לשימור התוצאה.

מתי "אחזור לעצמי"?

ההחלמה מהירה ואפשר לחזור לפעילות באופן מיידי.

מהי טכנולוגיית הלייזר ומתי משתמשים בו?

החימום באמצעות לייזר מסיבי יותר מגלי הרדיו ומתאים למי שעורם דורש טיפול מעט יותר עמוק - כשהקמטוטים יותר עמוקים והמרקם פחות מושלם. גם נשים מבוגרות יותר יכולות להסתייע בטיפול בלייזר. באמצעות יכולת הקילוף של הלייזר, מקלפים שכבה עליונה בעור (אפידרמיס).

הטיפול מסייע לטשטוש קמטוטים וקמטים קטנים, טשטוש פגמים וצלקות, צמצום בלוטות חלב והענקת מרקם חלק, קורן ובריא לעור.

גלי הלייזר ניתנים לתפעול באורכים שונים וניתן לווסת אותם בהתאם לצורך כדי לחמם ולקלף.

מה יעשו לי בטיפול?

הרופא עובר על הפנים עם ידית שמחממת את העור. כשיש צורך גם בקילוף – עוברים עם ידית שונה הפועלת על עיקרון הפיקסלים - פעילות שתי וערב ממוקדת. פעולה זו מאפשרת את מיקוד החום באזורים הדורשים טיפול בלבד התורם להחלמה מהירה וקלה יותר. אפשר לעשות באותו מכשיר פעולה כפולה ומשולבת של קילוף ומיד אחריה שיפור מרקם העור.

סדרת הטיפולים הנדרשת היא של 7-3 מפגשים. אם משלבים קילוף, יש להמתין יותר בין טיפול לטיפול.

אילו הכנות יש לעשות לקראת הטיפול?

אין צורך בהכנות או בטיפול מקדים.

איך ארגיש לאחר הטיפול ולמה לצפות?

פעולת הקילוף עדינה יותר מאשר בפילינג כימי, ומותירה אודם ונפיחות קלה בלבד שעוברים תוך כמה ימים. אין צורך בחבישה ואין צורך להסתתר מהשמש. במקרה של קילוף, מומלץ להישאר ולנוח יומיים־שלושה בבית בשל הנפיחות.

ד"ר מיכאל שוחט הוא מומחה ברפואת עור ומנהל תחום רפואת עור אסתטית ברשת מרפאות כללית אסתטיקה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש