חיפוש

dsdsdsd
טיפול העלמת נימים וורידים

פשוט וקל: העלמת נימים בולטים

טכנולוגיה חדשה שמשלבת גלי רדיו ולייזר עוזת להעלים את המפגע האסתטי של נימים בולטים בפנים. איך מבצעים את הטיפול הזה? כמה טיפולים נדרשים כדי להגיע לתוצאה סופית ומהם הסיכונים?

ד"ר עמוס לויאב

ד"ר עמוס לויאב

מהו טיפול בנימים בפנים?

פתרון טיפולי ולא ניתוחי, לבעיה קוסמטית – הופעת נימים בפנים (בשפה הרפואית המצב הזה נקרא "קופרוזיס"). בעזרת מחט דקיקה הרופא מקרין גלי רדיו ולייזר על הנימים הבולטים וכך מעלים אותם.

מתי עושים את הטיפול?

כאשר סובלים מקופרוזיס. הבעיה של נימים בולטים בפנים אופיינית יותר לאנשים עם גוון עור בהיר דרכו אפשר לראות גם נימים קטנים ודקיקים.

כמה עולה טיפול להעלמת נימים בולטים והאם הוא מתאים גם לי? לקביעת פגישת ייעוץ

אם הנימים "הבעייתיים" מופיעים באזורים אחרים כמו ורידים בולטים ברגליים ולא בפנים אפשר לטפל בהם עם הזרקה של תמיסת מלח מוקצפת שנחשבת בטוחה ויעילה, אך בפנים הטיפול הוא בעזרת הטכנולוגיה החדשה שמשלבת את גלי הרדיו והלייזר וכך מאפשרת דיוק מרבי והימנעות מצלקות של קצף.

אילו הכנות יש לעשות לקראת הטיפול?

להיפגש עם רופא מומחה לפגישת ייעוץ. בפגישה הזאת הוא יצלם את הנימים שבהם רוצים לטפל, ינחה אתכם על שיטת הפעולה המומלצת, על התוצאות אליהם ניתן להגיע וגם על הכנות שקשורות בשינוי או הפסקה של תרופות מסוימות.

חלק מהמטופלים מתבקשים לעבור בדיקת דופלקס כלי דם (בדיקת אולטרסאונד דופלר לא כואבת שמאפשרת לוודא כי לא מדובר בבעיה רפואית עמוקה אלא בבעיה אסתטית בלבד).

מה יעשו לי בטיפול?

הרופא נעזר באולטרסאונד כדי למצוא את המקום המדויק של כל וריד, אחר כך הוא מחדיר אליו את גלי הרדיו והלייזר עם מחט עדינה שעטופה בחומר מבודד (מלבד הקצה שלה). הגלים האלו מפזרים חום לתוך הנימים ומביאים לקרישה של הדם שהם מכילים. לאורך הטיפול הרופא קובע ומשנה את אורך הגל שיוצא מהמחט בהתאם לנתוני הטיפול.

עוד על העלמת נימים בפנים בכללית אסתטיקה

כמה זמן נמשך הטיפול?

מספר דקות. ברוב המקרים יש לעבור סדרה של טיפולים (3 עד 5) כדי להגיע לתוצאה מיטבית.

​למה כללית אסתטיקה?

כי בעולם של היום, יש המון גופים שמציעים טיפולים וניתוחים אסתטיים.

לכללית אסתטיקה יש צוות רחב של רופאים ומנתחים פלסטיים מובילים. רק רופא אסתטי או כירורג מומחה בפלסטיקה ואסתטיקה, מיומן ובעל ניסיון עשיר, יכול להפחית בצורה ניכרת את הסיכוי לסיבוכים בכל טיפול כירוגי או פלסטי.

לכללית אסתטיקה שורה של יתרונות רפואיים ואחרים:

• גב חזק של גוף רפואי
• רשת מרפאות בפריסה ארצית
• בתי חולים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר
• פיקוח מלא ואחריות כללית
• ציוד בתקן בינלאומי FDA/CE

לאתר כללית אסתטיקה

למעבר לאתר כללית אסטתיקה

איך ארגיש בימים הראשונים לאחר הטיפול?

רוב הסיכויים שמצוין. בחלק מהמקרים אפשר לראות את התוצאות כבר בטיפול עצמו, או לאחר מספר ימים. אך הטיפול עצמו לא כרוך בכאבים מיוחדים וכך גם ההחלמה ממנו.

אם מופיעה אדמומיות קלב באזור הטיפול דעו שזה מצב טבעי. כדי שהיא תיעלם ולא תוביל לכתמי עור או פיגמנטציה חשוב להימנע כמה שניתן מחשיפה לשמש או לכל הפחות לוודא שאתם מורחים קרם הגנה עם מקדם גבוה כדי לשמור על הפנים.

מהם הסיבוכים האפשריים?

כמו בכל טיפול, גם כאן יש סיכונים. הם נחשבים נדירים וחריגים ויכולים לכלול:

• כוויות
• צלקות
• כתמי פיגמנטציה באזור הטיפול (שינוי בצבע העור).
• חוסר שביעות רצון מהתוצאה (סיכון שקיים בכל טיפול או ניתוח אסתטי)

נצלו את פגישת הייעוץ לפני הטיפול עם הרופא המומחה של כללית אסתטיקה להבין את כל הסיכונים ואת הדרכים להימנע מהם או לטפל בהם.

ככלל, ככל שתפנו לאנשי מקצוע מומחים, כמו רופאים והמנתחים של כללית אסתטיקה, תוכלו להפחית את הסיכון של הטיפולים. בטיפול העלמת נימים למשל יש משמעות מיוחדת לעבודה מדויקת ויציבה, כזאת שיודע לבצע רופא מומחה בכירורגיית כלי דם. לזה אפשר להוסיף את הציוד הרפואי המתקדם והפיקוח הפנימי והחיצוני ששומרים על רמת הטיפול הגבוהה.

האם יש הגבלות לאחר הטיפול?

אין הגבלות פיזיות לאחר טיפול שכזה, אפשר לשוב לעבודה כבר למחרת היום ולעסוק בכל פעילות, אך עם זאת חשוב להקפיד לא לחשוף את אזור הטיפול והפנים בכלל לחום. הימנעו מעישון ומחשיפה לשמש. הימנעו משטיפה של הפנים במים חמים, והימנעו גם ממזון חריף או חם מדי ואפילו אלכוהול שיכול להביא לחימום של עור הפנים.

ככל שתקפידו על ההנחיות כך תוכלו לשמר את התוצאות הטובות מהטיפול.

למשך כמה זמן נשמרות תוצאות הטיפול?

התשובה על השאלה הזאת משתנה ממטופל אחד לאחר, והיא תלויה במצב שהיה לפני הטיפול ובעיקר בשאלה אם יש בעיה רפואית שגורמת להופעה של הנימים הבולטים. הטיפול האסתטי בקופרוזיס הוא טיפול אסתטי ולא רפואי, כך שאם יש מצב רפואי לא פתור הוא עלו להביא להופעה של נימים חדשים. 


ד"ר עמוס לויאב הוא מומחה בכירורגיה פלסטית והרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש