פורסם בראשונה: 29.05.2014
עדכון אחרון: 29.05.2014

אודות המרכז הרפואי יוספטל

לקריאה נוחה
מרכז רפואי יוספטל חרת על דגלו להיות "עוגן רפואי" לתושבי אילת והערבה ולהעניק להם שירותי בריאות רחבים ואיכותיים חרף הריחוק מהמרכז. הצטיידות במכשור רפואי חדש ומתקדם, מיון חדש ושיפוץ מחלקות האשפוז הם חלק מתנופת בנייה ופיתוח שעובר יוספטל בשנים האחרונות.
מרכז רפואי יוספטל

​בית חולים יוספטל הוא בית חולים המעניק יחס אישי ואווירה אינטימית למטופלים מכל האזור ולמיליוני התיירים שהמגיעים בכל שנה לעיר אילת.

בבית החולים עובד צוות ותיק ומיומן שאליו נוספו בשנה האחרונה רופאים חדשים. לא רק רופאים חדשים אלא גם ציוד חדש נרכש לבית החולים ושיפוצים רבים נערכים בו.

בשנת 2012 הסתיים שיפוץ מחלקת ילדים ולאחר מכן שיפוץ שלב א' במחלקה פנימית.
נרכש תא לחץ חדיש, הנראה כצוללת לבנה והוא יכול להכיל עד שישה בני אדם בו זמנית. חמישה עשר הטיפולים המוענקים במכון, מוכרים על ידי המדינה. כמו כן, מעניק המכון טיפולים פרטיים במגוון מחלות.

בשנת 2013 המשכנו לטפח ולפתח את השירות הרפואי באמצעות השקעה במשאב האנושי כפי שעשינו בשנים האחרונות והשנה האחרונה נחשבת שנת שיא בתחום הפעילות הרפואית ובתחום הבינוי וההצטיידות של בית החולים.

בקרוב תפתח המחלקה לרפואה דחופה, מהלך שמביא שיפור ביכולותיו הרפואיות של בית החולים. במקביל, נמצא בית החולים מזה כשנתיים בשלבים שונים של תכנית שיפוץ מחלקות האשפוז, חדרי ניתוח ושאר חלקיו של בית החולים, שבסופו יביא תנאים משופרים לחולים, למבקרים וגם לעובדים.

למעבר לאתר המרכז הרפואי יוספטל באינטרנט לחץ כאן

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל