פורסם בראשונה: 26.12.2013
עדכון אחרון: 01.06.2014

אודות המרכז הרפואי מאיר

לקריאה נוחה
מרכז רפואי מאיר מונה 736 מיטות ומעל ל-100 מחלקות, יחידות ומרפאות ומהווה מרכז רפואי עיקרי של אזור השרון. בית החולים פועל על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים ועומד בבדיקות איכות תקופתיות. בית החולים משרת אוכלוסייה של כ- 700,000 תושבים.
המרכז הרפואי מאיר

מרכז רפואי מאיר מונה 736 מיטות ומעל ל-100 מחלקות, יחידות ומרפאות ומהווה מרכז רפואי עיקרי של אזור השרון. בית החולים פועל על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים ועומד בבדיקות איכות תקופתיות.
בית החולים משרת אוכלוסייה של כ- 700,000 תושבים, אוכלוסיית האזור מגשר הירקון על כביש פ''ת בדרום ועד לכביש נתניה בצפון.  בתחום זה כלולות מספר ערים גדולות: רמת השרון, הוד השרון, כפר-סבא, הרצליה, רעננה ונתניה ומספר ניכר של ישובים, כפרים וערים.

המרכז הרפואי נקרא על שמו של ד''ר יוסף מאיר שהיה המנהל הרפואי הראשון של קופת חולים הכללית, מקימת בית החולים, והמנהל הראשון של משרד הבריאות.

כל מחלקות בית החולים מוכרות להתמחות, מסונפות לבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב ומשתתפות באופן פעיל בהדרכת סטודנטים לרפואה בלימודים הקליניים. בבית החולים מספר רב של רופאים בעלי מינוי אקדמי.  מעבדות בית החולים מסונפות לאוניברסיטת בר-אילן.

למעבר לאתר המרכז הרפואי מאיר באינטרנט לחץ כאן

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל