חיפוש

dsdsdsd
המרכז הרפואי שניידר

אודות מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל

מרכז שניידר לרפואת ילדים הוא בית חולים יחיד מסוגו בישראל ובמזרח התיכון, אשר מציע תחת קורת גג אחת מגוון שירותים בכל ההתמחויות ברפואת ילדים

מרכז שניידר לרפואת ילדים הוא בית חולים יחיד מסוגו בישראל ובמזרח התיכון, אשר מציע תחת קורת גג אחת מגוון שירותים בכל ההתמחויות ברפואת ילדים. המרכז – אשר נמנה עם קבוצת כללית - מציע טיפול רפואי מקיף לתינוקות, פעוטות, ילדים ובני נוער מישראל וממדינות רבות נוספות, ומגשים בכך את חזון מייסדיו, ארווינג והלן שניידר ז"ל - להיות גשר לשלום ולקירוב לבבות במזרח התיכון. צוות מרכז שניידר מאמין כי "הילד מעל הכל" ומעניק טיפול שווה לכל ילד באשר הוא ללא קשר ללאום, גזע או דת.

מובילים בכל התחומים

מרכז שניידר מספק שירותי רפואת ילדים מודרניים והינו מרכז מוביל בתחומי השתלות מח-עצם והשתלות איברים, המטולוגיה-אונקולוגיה, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, קרדיולוגיה וניתוחי חזה, גסטרואנטרולוגיה, נוירוכירורגיה, שירותי הדמיה ועוד. מרכז שניידר נועד להציל את חייהם של ילדים חולים, להעניק חיים ואיכות חיים.

עושים היסטוריה

מאז הקמתו של בית החולים בשנת 1991, עשה מרכז שניידר היסטוריה ברפואת הילדים בארץ ובחו"ל. מומחי מרכז שניידר ביצעו את השתלת אשכול האיברים הראשונה בישראל, פרצו דרך בניתוח לב פתוח בפג במשקל 780 גרם, ביצעו לראשונה בישראל השתלת מסתם ריאתי בצנתור, גילו גנים הגורמים לפיגור שכלי, מובילים בארץ את פרויקט הלבלב המלאכותי והובילו מהלכים ניתוחיים, טיפוליים ומחקריים חדשניים.

מחויבים למטרה

על מנת להבטיח שהילדים המטופלים יזכו לטיפול הטוב ביותר שהרפואה המודרנית יכולה להציע, יש צורך במאמץ תמידי ורב תחומי, בהשקעה ממושכת ובמסירות ללא תנאי של אנשים רבים, המחויבים בכל מאודם למטרה ומתייחסים לבית החולים לילדים כאל מפעל חיים. ההצלחה הגדולה של מרכז שניידר נובעת בעיקר מהרוח החלוצית, האיכות האנושית והמסירות של צוות בית החולים, יחד עם תמיכה בלתי מתפשרת של ידידים ומתנדבים נאמנים. כל אילו יוצרים שילוב מנצח של שירותים רפואיים מובילים, תנאי אשפוז מתקדמים, שירות לקוחות איכותי וסביבה בעלת אווירה מיוחדת המתאימה לילדים ולבני משפחותיהם.

הילד ומשפחתו – מכלול אחד

מאז הקמתו הציב מרכז שניידר אמות מידה חדשות ברפואת ילדים בישראל וקנה לו שם כאחד מהמרכזים הטובים בעולם בתחומו. מרכז שניידר מקדם ומפתח את המחקר בתחום ברפואת הילדים וזוכה להצלחות רבות הן במחקר והן בהישגים רפואיים מרשימים, זאת לצד פיתוח קשרים בינלאומיים. מרכז שניידר הפך מודל לחיקוי ולאבן שואבת לסטודנטים לרפואה, רופאים מתמחים ורופאים מומחים מהארץ ומהעולם. אחראית לכך לא במעט גישה רב־תחומית, שצוות בית החולים אימץ ומיישם לאורך השנים: שיטת טיפול ייחודית הרואה את הילד ואת משפחתו כמכלול, שבמסגרתה מלווים את הטיפול שירותים התפתחותיים, סוציאליים, פסיכולוגיים וחינוכיים – הכל תחת קורת גג אחת.

למעבר לאתר המרכז שניידר לרפואת ילדים באינטרנט לחץ כאן

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש