פורסם בראשונה: 29.12.2014
עדכון אחרון: 29.12.2014
  • דוברות כללית דוברות כללית

קמפיין פרסום חדש לכללית

לקריאה נוחה
'שירותי בריאות כללית', עולה בקמפיין פרסומי חדש באמצעות משרד הפרסום 'פובליסיס'. הקמפיין מציב במרכז את מובילות 'כללית' בעולם הבריאות ואת העוצמות המקצועיות של הצוותים הרפואיים
קמפיין כללית

"ארגון הבריאות הגדול בישראל, עובד בשבילך". זה המסר החדש שלנו בכללית, הוא מדגיש את העוצמה והגודל של ארגון הבריאות הגדול בישראל, ויחד עם זאת, את מחויבות הצוותים המקצועיים לפעול למען הבריאות של הלקוח.

המטרה להציג בפני הציבור את השירות הרפואי מיטבי הניתן באמצעות עשרות אלפי עובדים במרפאות הקהילה ובבתי החולים שבבעלות כללית, צוותים אשר עובדים כולם כתף אחת למען המטופלים.  

הצוותים הרפואיים בחזית

במרכז הקמפיין עומדים צוותים מהשטח - רופאים, אחיות ומומחים שונים שנבחרו מבין עובדי 'כללית'. הבחירה להציב במרכז את אנשי צוות מבין עובדי הכללית נועדה להעצים ולהדגיש את מחויבותם לתפקידם ולמתן שירות רפואי מיטבי.

הקמפיין, אשר ילווה את פעילות כללית במהלך 2015, עלה לאוויר ביום חמישי (25.12.2014) ויכלול טלוויזיה, שילוט חוצות, עיתונות ארצית ואינטרנט.

ראש אגף השיווק ב'כללית', טלי סקלר: "אנו גאים להשיק קמפיין שנועד להמחיש את הגודל והעוצמה של ארגון הבריאות הגדול בישראל ויחד עם זאת את היכולת של הצוותים לראות ולטפל בצרכים האישיים של כל אחד אחת מלקוחותינו. בשנים האחרונות כללית מובילה מהפך שירותי תדמיתי אשר מתבטא בתוצאות במאזן לקוחות, באיכות רפואית ושיפור בשביעות רצון. הקמפיין הינו נדבך נוסף בערכי האסטרטגיה הקיימים  כחלק מהמסר של כללית הכי טובה למשפחה."

בין הדמויות המככבות בקמפיין אנשי צוות בכללית: רופאי ילדים, רופאי משפחה, רופאי עור, רופאי נשים, מנהלי מחלקות ורופאים ממרפאות כללית ומבתי החולים קפלן,  סורוקה, מאיר שניידר ובילינסון. 

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל