חיפוש

dsdsdsd
ד"ר גור פוגש לקוחה במרכז בריאות הילד בכפר סבא

בואו, בכפר סבא אין על כללית

כשאתם מגיעים לכפר סבא אתם יכולים ליהנות מחיי קהילה, תרבות וחברה מצוינים – וגם משירותי הרפואה המתקדמים והמובילים של כללית

גם בכפר סבא, העיר הקהילתית והאיכותית בשרון, לקוחות כללית עטופים בשירותי בריאות: בעיר יש פריסת מרפאות רחבה עם 6 מרפאות לרפואת משפחה, שני מרכזים לבריאות הילד, מרכז לבריאות האישה, מרכז לרופאה יועצת וגם עשרות רופאים מקצועיים. 


כפר סבא הירוקה
גולת הכותרת היא המרפאה של כללית בשכונה הירוקה של העיר, כפר סבא הירוקה. המרפאה הגדולה והחדשנית משלבת בתוכה את מרכז בריאות הילד ומרפאה ראשונית של רופאי משפחה ורופאים יועצים. 
שירותי המרפאה מתקדמים ביותר והיא משקפת את הגישה החדשה של כללית ששואפת להעניק ללקוחותיה מענה מקיף, מקצועי ואיכותי בצורה הנגישה ביותר – ובמקום אחד. 
הצוות הוותיק של מרפאת הילדים ברחוב הגליל שבמרכז העיר יחד עם צוות המרפאה החדשה, עומדים לשירותכם במרכז בריאות הילד האיכותי, המקצועי והזמין ביותר. 
אם אתם הורים לילדים, וגם אם לא – אתם בוודאי יודעים כמה חשוב לקבל את כל הרופאים באותו מקום. לא עוד ריצות למרפאות חוץ או התרוצצות בין יועצים בבתי חולים. כל הרופאים היועצים והמומחים לרפואת ילדים במקום אחד: נוירולוגיה, ראומטולוגיה, נפרולוגיה, מרפאת מתבגרים, דיאטנית, ריאות ילדים, מרפאה לטיפול בהרטבת לילה בשיטה התנהגותית ועוד. לכל אלה מצטרפת טיפת החלב בירוקה, הנחשבת לאחת הגדולות באזור השרון, ומספקת שירותים לכ־900 תינוקות מגיל אפס ועד שנה ועוד כ־2,500 פעוטות מגיל שנה ועד גיל חמש שנים. 

המעטפת המושלמת
וזה לא הכל: כדי להעניק מעטפת טיפול מושלמת בקהילה, המרפאה מציעה במסגרת טיפת החלב גם סדנאות בתחומים רבים של בריאות הילד והמשפחה, שאותן מעבירים אנשי מקצוע מנוסים. הסדנאות נועדו לתמוך ולהעניק להורים מענה מגוון לצרכים שנובעים מהתמודדות עם הורות, לצד הדרכה והכוונה לאורח חיים בריא.

אז מה בקנה?
ד"ר שמואל גור, מנהל מרכז בריאות הילד: "אנו משקיעים מעל ומעבר מתוך חזון העל  שהילד יהיה תמיד במרכז, ונעניק לו ליווי צמוד וטיפוח מלידה עד בגרות. המטופלים שלנו והוריהם נמצאים בכל המובנים "במרכז" ומסביבם שירותי רפואה ראשונית, רפואה מונעת, טיפת חלב, סדנאות, רפואה יועצת ועוד. כעת אנו מתכננים לפתח את נושא "אשפוז יום ילדים" כדי להציע ללקוחותינו מענה ופתרון לטיפול איכותי ומקצועי בקהילה, ליד הבית. בנוסף, אנחנו עובדים על תהליך "המסלול הבריא", שכולל הדרכה והכוונה לניהול אורח חיים בריא לטובת כל בני המשפחה".

מה החידוש המשמעותי ביותר במרכז כרגע? 
"כללית פיתחה מודל מיוחד שמבוסס על פעילות האון־ליין של כללית עם התמקדות בהתפתחות הילד און־ליין. המהלך יצא לדרך בהמשך ישיר לעובדה שכללית מובילה את עולם השירותים און־ליין. דרך האפליקציה ניתן לקבל מענה טרום–ייעוץ בתחום התפתחות הילד שמאפשר להורים להפחית חששות ולהתחיל בפעילות לקידום הילד, עד להגעתם לתור לאבחון במכון להתפתחות הילד". 

משחקים כל הדרך לבדיקה
עוד חידוש מרענן בכללית כפר סבא הירוקה הוא האפליקציה ד"ר גאדג'ט שמשלבת מציאות רבודה יחד עם סרטוני הכנה והדרכה לקראת בדיקות. ההכנה לטיפול הופכת למהנה וחווייתית באמצעות משחקים שמשלבים טכנולוגיות חדשות עם תכנים בריאותיים והילד מגיע לטיפול עם יותר ביטחון ופחות חששות. 

KfarSabaChildrenSmall.png
הילדים במרכז. מרכז בריאות הילד בכפר־סבא

במרכזי בריאות הילד של כללית בכפר סבא הירוקה הילדים יכולים לשחק גם בשטח המרפאה על שטיחונים מיוחדים עם חמודי והרופא הווירטואלי ד"ר גאד'גט שגם מסביר לילדים על הליכים רפואיים על מה שצפוי במהלך המפגש עם הצוות הרפואי. בנוסף, האפליקציה מציעה מגוון משחקים המוקדשים לנושאי בריאות. 

משפחה במקום ראשון
לצד מרכז בריאות הילד, כוללת המרפאה בכפר סבא הירוקה את מרפאת בריאות המשפחה אותה מנהלת ד"ר דלית בלום, מומחית לרפואת משפחה. המרפאה משרתת את כל תושבי השכונה הירוקה וסביבותיה. צוות היועצים במרפאה כולל אורתופדיה, עיניים ועור. בנוסף, במרפאה עובדת גם דיאטנית קבועה. 
המרפאה גם מציעה שירות חדש שנותן מענה בתחום הכאב ושורה של סדנאות כגון הפסקת עישון וסדנאות דיאטה. עוד במרפאה: בית מרקחת שמשרת את תושבי האזור.

מרכז בריאות האישה 
מרכז בריאות האישה כפר סבא הוא המרכז הגדול ביותר של כללית באזור השרון ומספק שירותים לכ-34,000 מטופלות בשנה. המרכז מציע שירותים מגוונים וייחודים, כמו מכון אולטרסאונד משוכלל, מעבדת זרע במסגרת מרפאת פוריות, ייעוץ גנטי על־ידי רופא מומחה, מרפאת שד ועוד. 
מנהלת המרפאה היא ד"ר טל גולד מגידוב, מומחית ברפואת נשים, מקפידה על מתן ערך מוסף משמעותי ללקוחות, מעבר לשירותים השוטפים. לקוחות כללית מקבלות מידע נרחב ועדכני, ביטחון ותחושת שייכות, מגוון בדיקות מתקדמות, ערבי בריאות וסדנאות לנשים ועוד. האירועים והסדנאות מועברים על־ידי טובי המומחים והמומחיות בארץ. 

מאות נשים מגיעות להשתתף בשיעורי התעמלות, שמועברים על ידי מרים לייט, מנהלת הסיעוד של המרכז שהתמחתה לאורך שנים בתחום חיזוק הגוף בתקופת ההריון ולאחר הלידה. בשיעורים ניתן דגש מיוחד לתנועתיות בהריון, הכנה ללידה וגם חיזוק ריצפת האגן לאחר הלידה. 

אז בואו, בכפר סבא – אין על כללית. להצטרפות לגוף הבריאות הגדול במדינה, הקליקו 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש