חיפוש

dsdsdsd
גם בפתח־תקווה, כדאי להיות לקוח כללית

בואו, כללית היא הקופה הטובה ביותר בפתח־תקווה

כללית מציעה לכם שירותי בריאות זמינים ומקצועיים בכל מקום ובכל שכונה ברחבי אם המושבות. לקוחות כללית בפתח־תקווה נהנים משירותי הבריאות הכי מגוונים והכי מקצועיים

​בואו, בפתח־תקווה אין על כללית

לא משנה לאן אתם פונים בפתח־תקווה, תמצאו את אחת המרפאות או מרכזי הבריאות של כללית. כללית מציעה לכם שירותי בריאות זמינים ומקצועיים בכל מקום ובכל שכונה ברחבי העיר, בפריסה רחבה של מרפאות ומכונים במגוון תחומים, העובדים בשיתוף פעולה מלא עם חמישה בתי חולים. 

מגוון שירותים רפואיים

לקוחות כללית בפתח תקווה נהנים ממגוון שירותים רחב ביותר ובהם מרכז לבריאות הילד, מרכז לבריאות האישה, מרכז לרפואה יועצת, 19 בתי מרקחת ללקוחות כללית, מכון פיזיותרפיה, שני מכוני רנטגן, מוקד בדיקות מעבדה ללא צורך בקביעת תור, ארבע מרפאות כללית סמייל (למבוגרים ולילדים), שירותי כללית רפואה משלימה וכללית אסתטיקה ו־5 בתי חולים: מרכז שניידר לרפואת ילדים, המרכז הרפואי רבין־בילינסון־השרון, המרכז הרפואי שיקומי־גריאטרי בית רבקה והמרכז לבריאות הנפש גהה.

המרכז להתפתחות הילד

מה בסך הכל רוצה כל הורה בשביל הילד שלו? שימקסם את מלוא הפוטנציאל שגלום בו - לכן פתחנו עבורכם את היחידה להתפתחות הילד. כאן תפגשו את מיטב אנשי המקצוע: מנוסים, מקצועיים, ולא פחות חשוב - יודעים להתחבר אל הנפש של הילדים ולהוציא מהם את המיטב. מרפאת מרכז רום באם המושבות מציעה שירותי ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, ריפוי בדיבור, עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה התפתחותית.

מהפכת הבריאות של TYTO

עוד סיבה מצוינת להיות בכללית היא שירותי הבריאות הדיגיטליים המתקדמים בעולם, כולל שירות Tyto עם המכשיר שמאבחן אתכם מהבית, ושירותי רופאים און־ליין.

אז בואו, בפתח־תקווה אין על כללית

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש