חיפוש

dsdsdsd
בית חולים העמק

בואו, כללית היא הקופה הטובה ביותר בקריות

כללית מעניקה שירות ליותר מ־4.5 מיליון לקוחות ומעמידה לרשותם מגוון עצום של שירותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר, מה שהופך אותה לקופה המובילה בישראל

בואו, בקריות אין על כללית

לקוחות כללית בקריות? הרווחתם! רק לכללית מרפאה בכל שכונה, עם שעות פעילות מורחבות ובתי מרקחת שפתוחים עד שעות מאוחרות. לקוחות כללית נהנים גם ממיון קהילתי ליד הבית, סדנאות ושירותים ייחודיים ומטיפול של מומחי המרכז הרפואי כרמל, המטפלים גם במרפאות הקהילה לשמירת הרצף.

עסוקים? חייבים להגיע לעבודה בזמן? כשאתם זקוקים לבדיקת דם דחופה, אין על כללית בקריות. כללית מציעה 3 מוקדים ללקיחת דם ללא תיאום תור מראש, וקבלת תוצאות בדיקות מעבדה כבר באותו היום.


כל השירותים הרפואיים - במקום אחד

המרכזים הרפואיים של כללית מותאמים לטיפול בכל המשפחה, ופועלים בהתאם לעקרונות הרפואה הקהילתית – כל הרופאים מכירים אתכם. במרפאת זבולון בקריית ביאליק, לקוחות כללית יכולים לפנות לשירותי המיון הקהילתי, בנושאי רפואה פנימית, רפואה דחופה, אולטרסאונד, שירותי מעבדה, צילומי רנטגן ושירותי אחות. בנוסף, רק לקוחות כללית נהנים ממגוון שירותים מקצועיים ומתקדמים תחת קורת גג אחת: בריאות האישה, נפרולוגיה, המטולוגיה, קרדיולוגיה, תזונה, אף־אוזן־גרון ועוד.

כדאי מאוד להיות בכללית גם כדי ליהנות משירותי הבריאות הדיגיטליים המתקדמים בעולם, כולל שירות Tyto עם המכשיר שמאבחן אתכם מהבית, ושירותי רופאים און־ליין.

טייטו

אז בואו, בקריות - אין על כללית. להצטרפות לגוף הבריאות הגדול במדינה, הקליקו >>

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש