חיפוש

dsdsdsd
צוות רופאים

כל שירותי הרפואה האיכותיים והמקצועיים שאתם צריכים במקום אחד

במרכז הרפואי רמת אביב ג' תמצאו מעטפת מלאה של שירותי רפואה מתקדמים: מרפאה לרפואת משפחה, מרכז בריאות הילד, מרכז בריאות האשה, מור לאשה ובית מרקחת גדול ומרווח. וזה הכול? ממש לא

תראו מה עוד מחכה לכם במרכז הרפואי רמת אביב ג': במרכז לבריאות הילד שפועל במקום תמצאו גם את מומחי “שניידר בקהילה“, אשר מגיעים מבית החולים לילדים "שניידר", ומספקים ייעוץ רפואי בתחומים שונים, ואת מור לאישה. בנוסף נערכות במרכז גם סדנאות מעשירות בנושאי בריאות, משפחה, תזונה וספורט - וגם בית קפה פועל כאן לרווחת המבקרים. והכל במקום אחד! כדי שלא תצטרכו לדלג ממקום למקום, ותוכלו להתרכז בשמירה על בריאותכם. מהיום, בריאות המשפחה שלכם מטופלת תחת קורת גג אחת, מקיפה, מקצועית ואמינה, לאורך שעות פעילות ארוכות וגמישות.

השדרה המרכזית של העשייה במרכז היא הצוות הרפואי, ועליו גאוותנו. רופאי המרכז, כמו גם מנהלי היחידות השונות הפועלות בו, הם מהטובים בתחומם: ד“ר ראובן אמסטר הוא מנהל המרכז לבריאות האישה ורופא נשים המשמש גם כרכז תחום גניקולוגיה במחוז ת“א־יפו. ד“ר יוסי לקס, מנהל המרכז לבריאות הילד, הוא רופא ילדים מומחה וותיק, וד“ר עודד רוף, מנהל מרפאת המשפחה, הוא מומחה ברפואת המשפחה.

לכל אחד מהם מוניטין רב בתחומי פעילותו, וכל אחד מהם עומד בראש צוות מיומן של רופאים, אחיות ובעלי מקצועות פרא־רפואיים, שיתנו לכם להרגיש שבריאותכם באמת נמצאת בידיים טובות.

mor for woman.jpg

הרופאים נמצאים במרכז לאורך שעות ארוכות. רבים מהם משלבים זאת יחד עם עבודתם בתפקידים בכירים בבתי החולים השונים, ונמצאים בתהליך של התפתחות מקצועית מתמדת והעשרת הידע והניסיון.

בדבר אחד אתם יכולים להיות בטוחים: צוות המרכז הרפואי רמת אביב ג' עושה הכול כדי להעמיד לרשותכם את כל מה שהרפואה המודרנית יכולה להעניק לכם, באווירה נעימה ומזמינה ועם יחס אישי ומסור. אנו מרגישים חלק בלתי נפרד מהשכונה אשר בתוכה אנו פועלים, ובטוחים כי גם אתם תרגישו כאן בבית.

מרכז רפואי חדיש ומתקדם כזה בלב הקהילה הוא ביטוי הולם מאין כמוהו להשקפת העולם של כללית כמייסדת וכמובילת רפואת הקהילה בישראל. אנו נשארים נאמנים לתפיסה כי יש לשאוף לאספקה מרבית של שירותים רפואיים איכותיים, בתוך הקהילה. הנוחות והזמינות יקלו עליכם להגיע למרכז לא רק בעיתות משבר או צורך דחוף בטיפול, אלא גם לשם עריכת בדיקות שגרה מקיפות החיוניות לשמירה על הבריאות ולמניעת מחלות.

אוכלוסיית הילדים המשתייכים למרכז נמצאת בגידול מתמיד, לא רק בגלל הגידול באוכלוסיית ילדי רמת אביב ג', אלא גם בגלל הביקוש הרב לשירותי המרכז גם מחוץ לשכונה, ואף מאזורים מרוחקים. “כ-1,500 ילדים מתוך המטופלים שלנו ממשיכים להגיע אלינו גם לאחר שהמשפחות עברו דירה אל מחוץ לתל אביב. הם מסרבים לעזוב אותנו“, אומר ד“ר לקס.

והסיבה די ברורה - סקרי שביעות הרצון הנערכים באופן סדיר מדי חודש בקרב המטופלים מגלים קו יציב וגבוה מאוד של שביעות רצון.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש