חיפוש

dsdsdsd
מגדל המאה

המרכז לרפואה יועצת מגדל המאה

כשאנחנו צריכים לערוך בדיקות מעבדה או כשמגיע הזמן לראות רופא מומחה, בואו, הכי טוב שהכול מרוכז במקום אחד, במרכז תל אביב, קרוב להכול

כשאנחנו חולים, אנחנו רוצים להגיע בקלות ובמהירות לרופא. כי בואו, אנחנו לא מרגישים טוב ואין לנו סבלנות להתחיל להסתובב עכשיו ברחבי העיר. אנחנו רוצים את הכול קרוב ומהר ככל האפשר. אז טוב שלכללית יש את כל מה שצריך כאן במרכז העיר - ואם כבר, הכי טוב למצוא את כל השירותים במקום אחד. זה הזמן להכיר את מגדל המאה.

מגדל המאה הוא מרכז ענק לרפואה יועצת במרכז תל אביב. אפשר להגיע אליו באוטובוס, ברכב וכמובן גם ברגל או באופניים. במגדל המאה יש פשוט הכול: החל מבדיקות דם ועד רופאים בכל תחום אפשרי כמעט, כולל בדיקות רנטגן, כל מחלקות הכירורגיה, מכון לב, סוכרת, תזונה ודיאטה, אף אוזן גרון, מרפאת כאב, נפרולוגיה, ראומטולוגיה, פיזיותרפיה, אורתופדיה, נוירולוגיה, עיניים, ריאות, עור ועוד.

לא צריך לקום מוקדם לבדיקת דם

מכון בדיקות המעבדה במגדל המאה נפתח מוקדם, מאוד מוקדם: כבר בשעה 6 וחצי בבוקר ימתינו לכן צוות האחיות והלבורנטיות של המעבדה לבדיקות השונות. אבל אם אתם עובדים עד מאוחר (או סתם מתקשים לקום בבוקר) ותמיד חוששים לפספס את הבדיקה, יש לנו בשורות בשבילכם: המכון פועל ברציפות מ־6 וחצי בבוקר עד 12 וחצי בצהריים. אין עוד מכון כזה, בתל אביב או בכלל, שמציע טווח כל כך ארוך של שעות פעילות.

אתם יכולים לבוא מוקדם ולהספיק להגיע בזמן לעבודה, ואם אתם עובדים באיזור, אתם אפילו יכולים לקפוץ במהלך היום לבדיקה.
אגב, אפשר לקבוע תור מראש ולהיכנס בשעה שתקבעו לכם, אבל זו לא חובה ואפשר בהחלט פשוט להגיע, לקחת מספר ולהמתין בתור.

רגינה יודלביץ, מנהלת הסיעוד והאחות הראשית של המכון, מציינת ש"אפשר להגיע עד רבע לאחת לקחת בדיקות דם, מה שמאוד עוזר לחבר'ה הצעירים שמעדיפים להגיע מאוחר, כי חלקם פשוט עובדים עד שעות מאוחרות. בזכות הזמינות המורחבת, כל מי שמגיע מתקבל עוד באותו יום. קשה לצפות מראש את משך ההמתנה, אבל לפעמים יש זמינות גבוהה ומתקבלים לבדיקה באופן מיידי".

במקום מתבצעות הן הבדיקות השגרתיות והן הבדיקות המיוחדות, שאפשר לעשות רק במרכז וניתנות לפי הפניית רופא.

מתי נקבל את תוצאות הבדיקה: בדרך כלל, עוד באותו היום. תוצאות הבדיקות מתקבלות ישירות לאתר ולאפליקציה וכמובן לרופא המטפל.

מכון הממוגרפיה במגדל המאה

במכון הממוגרפיה של מגדל המאה מבוצעות כ־1,200 בדיקות ממוגרפיה בחודש, מדי יום משעות הבוקר ועד אחר הצהריים (בתיאום מראש). רונית כץ, הרנטגנאית המחוזית של איזור תל אביב, מסבירה ש"למכון מתקבלות לקוחות כללית באיזור בגילי 74-50, שזכאיות לבדיקת ממוגרפיה פעם בשנתיים, או לקוחות מגיל 40 בסיכון משפחתי מקרבה ראשונה, שזכאיות לבדיקה פעם בשנה, וכן מקרים שמוגדרים כדחופים: בדיקות אבחנתיות כשיש חשד לממצא. כל אלה מתקבלות למכון ללא הפניה".

למכון הממוגרפיה במגדל המאה יש יתרון מיוחד: מכשיר טומוסינתזיס DT, שמאפשר ממוגרפיה מתקדמת. אם בצילום ממוגרפיה שגרתי מתקבלים שלושה צילומים - שניים ישרים ואחד אלכסוני - בטכנולוגיה החדשנית המכשיר מצלם הרבה חתכים קטנים תוך סיבוב שפופרת הצילום. התוצאה מדהימה: גם אם יש ממצא קטן ביותר הוא מתגלה על ידי עיבוד התמונה.

"זה כמו סי טי לשד", מסבירה כץ, "כל המאמרים שהתפרסמו עד היום בתחום מעידים שצילום מתקדם עשוי להעלות את שיעור התוצאות המדויקות, ולכן נהוג היום בעולם לבצע ממוגרפיה בשיטה הזו כדי להגיע לדיוק מקסימלי שמגדיל את הסיכוי למצוא ולו את הממצא הקטן ביותר".

ההבדל בין הממוגרפיה הרגילה לטכנולוגיה החדשנית נעוץ גם בעובדה שהממוגרפיה החדשנית אורכת זמן רב יותר ודורשת הרבה יותר עבודה מהרנטגנאית האחראית ובכל זאת "במגדל המאה מבצעים לכל הלקוחות את הבדיקה המתקדמת ביותר. עוד יתרון שיש במגדל: ברגע שתוצאות הבדיקה מעלות חשד כלשהו או אם השד סמיך ללא חשד לממצאים והתוצאה איננה ברורה דיה, אנחנו מזמנים מיוזמתנו את הנבדקת לצילומי הגדלה, להשלמת בדיקה על ידי אולטראסאונד או לבירור נוסף. אנחנו מחויבים לכל הנשים שעשו ממוגרפיה לבירור המלא ולתשובה מלאה".

לסיכום: היתרון של מכון הממוגרפיה במגדל המאה הוא בכך שבמכון מבצעים לכולן את הבדיקה המתקדמת וגם מזמנים את הנבדקות למכון להמשך בירור ולבדיקות משלימות. אם הגעת לגיל - אל תוותרי על הבדיקה החשובה!

מגדל המאה בקצרה: כל מה שצריך לדעת

• כתובת: אבן גבירול 124 תל אביב.
• טלפון: .03-7622300
• לחצו כאן לכל השירותים ולשעות הקבלה המעודכנות ביותר
• תחבורה: קווי אוטובוס של דן 125, 48, 47, 166, 66, 24, 25, 22, 189
קווי אוטובוס של אגד 26, 126, 192, 570

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש