פורסם בראשונה: 25.05.2017
עדכון אחרון: 18.06.2017
  • צוות אתר כללית צוות אתר כללית

נועז בר ניר מונה למנכ"ל כללית

לקריאה נוחה
בר ניר (53) שימש בעבר סמנכ"ל וראש חטיבת הכספים בכללית: "גאה לשוב לארגון הבריאות המוביל והחשוב בישראל". יו"ר דירקטוריון כללית, אלי אדמוני: "בטוח שנועז יוביל את כללית להצלחות". בר ניר מחליף את אלי דפס שעוזב לאחר עשור בתפקיד
נועז בר ניר

דירקטוריון כללית, בראשותו של אלי אדמוני, קיבל את המלצת ועדת האיתור בראשותו, ובחר בנועז בר ניר למנכ"ל החדש של כללית. בוועדת האיתור היו חברים גם השופט בדימוס דוד בר־אופיר וחברת דירקטוריון כללית, ד"ר חניתה צימרין. היום (יום ראשון) נכנס בר ניר רשמית לתפקידו כמנכ"ל כללית.

בר ניר (53) שימש בעבר סמנכ"ל וראש חטיבת הכספים בכללית, והוא חוזר לכללית לאחר שכיהן בתפקידי ניהול בכירים במשק, ביניהם מנכ"ל משרד התיירות ומנכ"ל התאחדות המלונות בישראל.

אלי אדמוני, יו"ר דירקטוריון כללית, אמר: "אני מברך את נועז וסמוך ובטוח כי היכרותו העמוקה עם הכללית, ניסיונו הרב בניהול בכיר ועשייתו המגוונת ובעלת ההישגים בשנים האחרונות, יביאו להצלחתו בתפקיד ולהצלחת הארגון כולו. אני שב ומודה לאלי דפס, המסיים בימים אלה את תפקידו כמנכ"ל, על הובלת הכללית להישגים רבים אשר מיצבו אותה כארגון הבריאות המוביל בישראל". 

בר ניר: "אני מודה לוועדת האיתור ולדירקטוריון על האמון שניתן בי. אני גאה לחזור למשפחת הכללית ולארגון הבריאות המוביל והחשוב בישראל. ביחד עם עובדי הכללית נמשיך להוביל ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים העומדים בפנינו".

בר ניר מחליף את אלי דפס, שכיהן כמנכ"ל כללית מ־2007.

התמונה באדיבות משרד התיירות

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל