פורסם בראשונה: 23.01.2014
עדכון אחרון: 23.01.2014
  • לירון סיני

חדש: פורום סל השירותים ופורום טיפול בסרטן

לקריאה נוחה
אתר כללית גאה להציג: פורום סל השירותים - ייחודי מסוגו בארץ, שיספק מענה על כל השירותים שמגיעים לכם בסל, ופורום טיפול בסרטן - עם מיטב הרופאים בתחום שיסייעו לכם עם כל שאלה במהלך ההתמודדות

בקיצור

1.

אנחנו בכללית רוצים שתהיו בריאים, ושמחים לספק לכם שירותים שיעזרו לכם לקבל תשובה לכל שאלה בדרך להחלמה.

2.

במיוחד לשם כך פתחנו את פורום סל השירותים – ראשון מסוגו בארץ, שבו תקבלו תשובות על שאלות על השירותים שכלולים בסל.

3.

פתחנו גם פורום לטיפול בסרטן – מומחים בתחום מחכים לשאלות שלכם כדי לסייע בהתמודדות עם המחלה.

​המומחים והשירותים שלנו כאן בשבילך תמיד: טובי הרופאים עונים לשאלות אישיות בייעוץ המומחים ובפורומים, רופאי ילדים משוחחים איתכם בווידאו צ'אט כשהמרפאות סגורות, שירותי האון־ליין מאפשרים לכם להזמין תור ולנהל את התיק הרפואי האישי גם מהסלולר, רופאים, תזונאיות וסקסולוגים כותבים מדריכים מאירי עיניים להנאתכם ועכשיו מצטרפים למגוון השירותים שני פורומים חיוניים חדשים.

חדש! פורום סל השירותים

כמה פעמים נזקקת לשירות רפואי ולא ידעת למי פונים, או נתקלת במונח כמו "טיפול אמבולטורי" ולא הבנת למה אתה צריך אותו? אנחנו בכללית רוצים קודם כל שתהיה בריא, אבל כשאתה נאלץ לבקר במיון, או כשאת צריכה לעבור ניתוח - אנחנו רוצים שתקבלו את כל ההסברים על התהליכים שאתם עוברים.

סל השירותים מופיע במלואו באתר, וכדי שהוא יהיה אפילו עוד יותר ברור, פתחנו את פורום סל השירותים, ראשון וייחודי מסוגו בארץ. הפקדנו אותו בידיה האמונות של אינה קרופמן, מרכזת תחום סל השירותים בכללית, בוגרת בית ספר לסיעוד ובעלת ניסיון במחלקה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי שניידר.

היא זמינה לכם לכל שאלה בנושא הסל - אילו שירותים כלולים בו, איך מוצאים את הידיים והרגליים בנבכי המונחים הרפואיים שרשומים בו, ולמי צריך לפנות כדי לוודא אם השירות מגיע לכם.

אז למה אתם מחכים? אינה ממתינה לשאלות שלכם, ממש כאן בפורום.

מסייעים לכם בהתמודדות בפורום טיפול בסרטן

סרטן הוא שם כולל לקבוצה של כ־200 מחלות שונות, שדורשות התמודדות אמיצה גם מהמטופל וגם מסביבתו הקרובה. בפורום הטיפול בסרטן מחכה לשאלות שלכם צוות של תשעה רופאים, מומחים מהמכון האונקולוגי במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא.

כל הרופאים בפורום לקחו ולוקחים חלק במחקרים בינלאומיים בתחומים שונים בחקר הסרטן, ויחד הם משלימים מערך מגוון, מקצועי ומקיף של מידע: רדיותרפיה, פסיכולוגיה, רפואה משלימה, סרטן השד, מערכת העיכול, ריאות, ערמונית ועוד.

כולם כאן כדי לענות: מתי עליי להיבדק לסרטן עור? האם אני בסיכון ללקות בסרטן השד? אם אובחנתי - אילו טיפולים עליי לעבור? איך מסייעים לקרוב שעובר כימותרפיה? איך מתמודדים עם החששות אחרי ההחלמה? ועל כל שאלה או התלבטות נוספות שיצוצו.

הרופאים שלנו זמינים ללוות אתכם לאורך כל הדרך, כדי לתת לכם את הכלים וההכוונה שיסייעו לכם. הם ממתינים לשאלות שלכם, כבר עכשיו בפורום

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל