פורסם בראשונה: 26.03.2018
  • צוות אתר כללית צוות אתר כללית

ברוכים הבאים לכללית!

לקריאה נוחה
עשיתם צעד גדול בדרך לשמור על הבריאות שלכם והצטרפתם למשפחת כללית - ארגון הבריאות הגדול בישראל עם שירותי הדיגטל המתקדמים ביותר, למעלה מ־1,400 מרפאות ו־14 בתי חולים בפריסה ארצית. בואו לראות איך זה עובד
ברוכים הבאים לכללית

ברוכים הבאים! עשיתם את ההחלטה הנכונה והצטרפת לכללית, ואנחנו שמחים ומברכים.

כללית היא ארגון הבריאות הגדול והמתקדם ביותר בישראל והכי טובה למשפחה, והצעד שעשיתם מאפשר לכם ליהנות מאינספור אפשרויות, שירותים, הנחות והטבות בכל הנושאים הנוגעים לבריאות הגוף והנפש.

כארגון הבריאות המוביל בישראל, חרטנו על דגלנו את החזון "כללית למען חיים בריאים בישראל". עכשיו נותר להוציא את זה לפועל באמצעות הענקת שירות מקצועי, מתקדם ואדיב. יש לנו צוות מיומן הכולל אלפי רופאים, אחיות ורוקחים, ואותם אפשר למצוא בלמעלה מ־1,400 מרפאות ו־14 בתי חולים בפריסה ארצית.

אנחנו מציעים גם את שירותי הבריאות הדיגיטליים הרחבים והמתקדמים ביותר בישראל. אתם יכולים להיות שקטים גם בלילות, בסופי שבוע ובחגים עם שירות רופא און־ליין (רופאי ילדים, משפחה ורופאי עור) שזמינים בשיחת וידאו מהסמארטפון.

סרטון - שירות רופא און־ליין

אנחנו מקווים כי הצעד שעשיתם יהפוך את אורח החיים שלכם ושל בני משפחתכם לבריאים ומאוזנים יותר.

אם עדיין לא הצטרפתם לשירותי הבריאות המשלימים של כללית, אתם מוזמנים להצטרף לכללית מושלם זהב ופלטינום וליהנות מכיסוי רפואי מורחב הכולל מגוון הנחות והטבות משתלמות במיוחד.

עשינו לכם את החיים עוד יותר פשוטים! איך זה עובד? לחצו כאן

כרטיסי כללית מושלם

לכללית מוקד שירות הלקוחות 24 שעות ביממה שזמין מכל טלפון במספר 2700*, בנוסף תוכלו לפנות למוקד האחיות שלנו, שישמחו לסייע לך בכל שאלה בריאותית.

כל הפרטים כאן

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל