התייעצות עם רופא מומחה באופן פרטי למתן חוות דעת שנייה

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,פנימית,אלרגיה ואימונולוגיה,קרדיולוגיה,המטולוגיה השתלות,סיעוד,ריאות,פרוקטולוגיה וגסטרו,אונקולוגיה,עור ומין,נוירולוגיה/נוירולוגיה ילדים,שיניים - פה ולסת,רפואת ספורט,אורולוגיה,כלי דם,אורתופדיה,עיניים,אף אוזן גרון ואודיו,הריון ילוד ופג,נוירוכירורגיה,נפרולוגיה,פוריות,רפואה תעסוקתית,גנטיקה רפואית,גינקולוגיה ונשים,גריאטריה,הרדמה וכאב,רפואה גרעינית,רדיולוגיה אבחנתית

אודות השירות

<p>כללית מושלם מאפשרת להתייעץ באופן פרטי עם רופא מומחה שאינו הרופא המטפל (בתנאי שהרופא המייעץ נמנה עם רשימת הרופאים המומחים שהוכרו כיועצים ללקוחות "כללית מושלם") ולקבל החזר בסך השווה ל- 80% מההוצאה בפועל עד לתקרת החזר של 603 שקלים. </p> <p>בנוסף, לקוחות כללית מושלם נהנים מפתרון ייחודי: רשת הרופאים של כללית מושלם. הרשת מונה כ- 2000 רופאים מומחים מהמובילים בארץ. עבור התייעצות עם רופא הכלול בהסדר זה (רשת הרופאים של כללית מושלם), ישלם הלקוח לרופא סך של 150 שקלים בלבד, או 250 שקלים לרופא בהסדר המייעץ במסגרת שר"פ הדסה בירושלים. תעריפים אלו חלים גם על התייעצות עם רופאים מנתחים שבהסדר. <br>הזכאות הכוללת היא לשלוש התייעצויות בשנה קלנדרית (ינואר- דצמבר) בשני המסלולים גם יחד (החזר והסדר), במצטבר. אישה בהיריון זכאית להתייעצות אחת נוספת (בשנה קלנדרית) בנושאי היריון ולידה.<br>החל מה-01.10.2017 לקוחות מעל גיל 60 זכאים ליעוץ נוסף כל שנה קלנדרית (סה"כ זכאות ל-4 ייעוצים בשנה קלנדרית)</p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

התייעצות עם רופא מומחה פרטי - עד 3 התייעצויות בשנה קלנדרית. אישה בהריון זכאית להתייעצות רביעית בנושא ההריון. החל מה-01.10.2017 לקוחות מעל גיל 60 זכאים ליעוץ נוסף כל שנה קלנדרית (סה"כ זכאות ל-4 ייעוצים בשנה קלנדרית)

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 150 ש"ח לייעוץ
פרט לייעוץ בשר"פ הדסה בעלות של 250 ש"ח לביקור. התשלום הנ"ל חל על התייעצות עם מומחה במסגרת "רשת הרופאים" של כללית מושלם. ועל ייעוץ עם מנתחים שעמנו בהסכם. כל מפגש מחייב תשלום השתתפות עצמית בנפרד התשלום מתבצע במפגש עם הרופא. ההתייעצות אינה כוללת בדיקות מכל סוג. התייעצות לגבר עם רופא נשים תאושר רק אם מדובר בבעיית פוריות ו/או תפקוד מיני.

מסלול החזר כספי

ההתייעצות אינה כוללת בדיקות מכל סוג. פסיכולוג אינו רופא, ולכן ההתייעצות איתו אינה מזכה בהחזר כספי. חוות דעת מרופא למטרות משפטיות אינה עומדת בתנאי התקנון, ולכן לא מזכה בהחזר כספי. התייעצות לגבר עם רופא נשים תאושר רק באם מדובר בבעיית פוריות ו/או תפקוד מיני. על הרופא לציין על גבי החשבונית שמדובר בנושא הפוריות ו/או תפקוד מיני.
השירות ניתן למימוש6 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל