הבראה לאחר ניתוח

תחומי שירות:
    כירורגיה של היד,כירורגיה ילדים,כירורגיה חזה ולב,נוירוכירורגיה,אורולוגיה,כירורגיה פלסטית,כירורגיה וטראומטולוגיה,פיזיותרפיה ושיקום,שירותי מושלם

אודות השירות

כללית מושלם משתתפת בהוצאות שהייה במוסד החלמה בארץ בעקבות אשפוז של חמישה לילות לפחות לאחר ניתוח. על מנת לממש את השירות נדרשת הוראה רפואית לשהייה במוסד החלמה/הבראה. השירות ניתן אם לא חלפו חודשיים ממועד השחרור מבית החולים. השירות אינו חל על החלמה/הבראה מאירוע לב או צנטור טיפולי. למקרה זה קיים שירות נפרד - "החלמה לאחר אירוע לב". צנתור אבחוני לא מזכה בשירות.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

הבראה ללקוח שאושפז לפחות חמישה לילות לאחר ניתוח שעבר. הזכאות הינה לתקופה מירבית של עד שישה לילות בבית ההחלמה.

מסלול השתתפות עצמית

שיעור ההשתתפות העצמית הינה בסך 100 ש"ח ללילה בבתי הבראה שבהסדר. שרות זה אינו כולל החזר בגין אשפוז שיקומי או סיעודי גריאטרי, בבתי חולים ציבוריים/פרטיים.

מסלול החזר כספי

ניתן לשהות בכל בית הבראה בארץ בלבד.
השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל