חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

חבילה תומכת לחולים אונקולוגיים-ניתוח פרטי בארץ

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,אונקולוגיה
חבילה תומכת לחולים אונקולוגיים-ניתוח פרטי בארץ

אודות השירות

הכיסוי מאגד בתוכו חבילת שירותים תומכת שמטרתה להעניק סיוע אמיתי למטופל ומשפחתו בהתמודדות עם המחלה. החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 40,000 ש"ח על ניתוחים פרטיים בארץ. כמו כן, במסגרת החבילה ניתן לקבל החזר של עד 100,000 ש"ח על ניתוחים וטיפולים בחו"ל, החזר עד 10,000 ש"ח על הוצאות הקשורות לטיפול ואבחון המחלה כגון יעוץ רפואי טיפול פסיכולוגי ועוד, ליווי רפואי אישי הכולל צוות מקצועי קבוע המלווה את החולה ומשפחתו לאורך כל שלבי המחלה הן בטיפול והן בקבלת החלטות משמעותיות בהשתתפות עצמית של 500 ש"ח.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

השירות ניתן שנתיים מיום אבחון המחלה לראשונה בבדיקה פתולוגית ועל־ידי רופא מומחה בתחום: אנוקולוגיה/ המטלוגיה/המטלוגיה ילדים - במקרה שבו יופיעו תאי שאת של המחלה באיברים אחרים לא ייחשב הדבר כאבחון של מחלה נוספת, ולא יחל מניין תקופת הזכאות מחדש. במקרה שבו המחלה תאובחן גם באיברים אחרים (באופן שיאובחנו בהם תאי שאת אחרים מתאי השאת שאובחנו לראשונה באיבר כלשהו), או במקרה שבו המחלה תהיה ברמיסיה בחלוף שנתיים ממועד אבחונה לראשונה – ותשוב ותאובחן - ייחשב הדבר כאבחון מחלה נוספת ומניין תקופת הזכאות יחל מחדש.

מסלול החזר כספי

השתתפות בעלות ניתוח הנדרש לטיפול במחלה של הלקוח ואשר יבוצע בישראל. הלקוח ישא תמידב-25% השתתפות עצמית מכל הוצאה גם לאחר ההשתתפות שקיבל מכיסויים אחרים ב"מושלם זהב" ו"מושלם פלטינום". אין החזר במסגרת הכיסוי לסכומי ההשתתפות העצמית ששילם הלקוח על שירותים ב"מושלם זהב", "מושלם פלטינום" או שירותים בסל הבסיסי. סכום הזכאות הנקוב הוא לכל תקופות התכנית.

השירות ניתן למימוש12 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש