חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

חבילה תומכת לחולים אונקולוגיים - שירותי הכוונה לחולה

תחומי שירות:
    אונקולוגיה,שירותי מושלם
חבילה תומכת לחולים אונקולוגיים - שירותי הכוונה לחולה

אודות השירות

הכיסוי מאגד בתוכו חבילת שירותים תומכת שמטרתה להעניק סיוע אמיתי למטופל ומשפחתו בהתמודדות עם המחלה. ליווי רפואי אישי הכולל צוות מקצועי קבוע המלווה את החולה ומשפחתו לאורך כל שלבי המחלה הן בטיפול והן בקבלת החלטות משמעותיות בהשתתפות עצמית של 500 ₪, כמו כן, במסגרת החבילה ניתן לקבל החזר של עד 40,000 ש"ח על ניתוחים פרטיים בארץ ועד 100,000 ₪ על ניתוחים וטיפולים בחו"ל, החזר עד 10,000 ₪ על הוצאות הקשורות לטיפול ואבחון המחלה כגון יעוץ רפואי טיפול פסיכולוגי ועוד.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

השירות ניתן שנתיים מיום אבחון המחלה לראשונה בבדיקה פתולוגית ועל־ידי רופא מומחה בתחום: אנוקולוגיה/ המטלוגיה/המטלוגיה ילדים - במקרה שבו יופיעו תאי שאת של המחלה באיברים אחרים לא ייחשב הדבר כאבחון של מחלה נוספת, ולא יחל מניין תקופת הזכאות מחדש. במקרה שבו המחלה תאובחן גם באיברים אחרים (באופן שיאובחנו בהם תאי שאת אחרים מתאי השאת שאובחנו לראשונה באיבר כלשהו), או במקרה שבו המחלה תהיה ברמיסיה בחלוף שנתיים ממועד אבחונה לראשונה – ותשוב ותאובחן - ייחשב הדבר כאבחון מחלה נוספת ומניין תקופת הזכאות יחל מחדש.

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 500 ש"ח לטיפול
<p><br></p><p>מתן שירותי הכוונה לחולה, ביחס לזכויות שלו וייעוץ כללי רב מקצועי בסוגיות הקשורות לטיפול במחלה. השירותים יינתנו באמצעות ספקי הסדר.</p>

מסלול החזר כספי

<p><a href="https://clalitmushlam.co.il/privateclaims/?utm_source=mushlam&utm_medium=service&utm_campaign=privateclaims" rel="noopener noreferrer" target="_blank">להגשת בקשה להחזר כספי און ליין לחץ כאן&gt;&gt;</a></p>

השירות ניתן למימוש12 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש