חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

ניתוחים פרטיים במדינת חוץ

תחומי שירות:
    כירורגיה וטראומטולוגיה,שיניים - פה ולסת,אורולוגיה,כירורגיה פלסטית,נוירוכירורגיה,כירורגיה ילדים,שירותי מושלם,כירורגיה חזה ולב
ניתוחים פרטיים במדינת חוץ

אודות השירות

לקוחות כללית מושלם פלטינום זכאים לביצוע ניתוח רפואי הכלול בסל במדינת חוץ, במידה והניתוח הוכר ואושר מראש על ידי כללית מושלם טרם יציאת העמית לביצועו במדינת חוץ.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

ניתוחים פרטיים במדינת חוץ.

מסלול השתתפות עצמית

השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול החזר כספי בלבד.

מסלול החזר כספי

לקוח הפלטינום זכאי למימון הוצאותיו הרפואיות בסכום של עד 200% מהמחיר הנקוב במחירון משרד הבריאות עבור הניתוח בבית חולים כללי בישראל. במקרים בהם לא נקבע לניתוח המבוקש מחיר מחירון של משרד הבריאות, העמית יקבל החזר של עד 200% ממחיר יום האשפוז כפי שנקבע ע"י משרד הבריאות מעת לעת. הסכום יקבע על פי מספר ימי האשפוז שהתקיימו בפועל. עמית פלטינום הנזקק להטסה רפואית לצורך ביצוע הניתוח, יהיה זכאי, באישור מראש, להחזר הוצאות עבור ההטסה הרפואית עד לסכום של 10,000$. עמית פלטינום זכאי להחזר הוצאות שהייה במדינות חוץ עבור אדם אחד הנלווה אליו בעת השהות במדינת חוץ, וזאת אך ורק אם תקופת האשפוז לאחר הניתוח הינה 11 יום ומעלה. תוכנית פלטינום תכסה את הוצאות השהייה של המלווה למשך כל תקופת האשפוז החל מהיום ה11 ואילך, עד לסכום של 120$ ליום, לתקופה של עד 45 ימים (עד 5,400$). במידה והעמית נפטר בעת שהותו במדינת חוץ במהלך תקופת האשפוז או בתוך תקופה שלא תעלה על שבעה ימים מיום שחרורו מבית החולים במדינת חוץ, משפחתו תהיה זכאית להחזר הוצאות הטסת הגופה, עד לסכום של 8,000$.

השירות ניתן למימוש24 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש