חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

בדיקת סיסי שליה

תחומי שירות:
    הריון ילוד ופג,שירותי מושלם

אודות השירות

<p>כללית מושלם משתתפת בהוצאות לבדיקת סיסי שליה או בדיקת מי שפיר הכוללת צ'יפ גנטי (שבב ציטוגנטי CMA) לנשים עד גיל 34 כולל. הזכאות היא לבדיקה אחת עבור כל הריון. גיל הכניסה להריון הוא הגיל הקובע. במהלך בדיקת סיסי השליה נלקחת דגימה קטנה של השליה העוברית הבנויה מסיסים. הבדיקה מתבצעת בין השבועות 10-13להיריון.<br>לקוחות הפלטינום זכאיות ל־50% הנחה על ההשתתפות העצמית בנוסף להנחה הניתנת במסגרת תוכנית הזהב. ההנחה תקפה על הבדיקות סיסי שליה וסקירת מערכות מוקדמת או מאוחרת שנעשות במכונים שבהסדר עם כללית.<br>בנוסף, לקוחות הפלטינום זכאיות ל"סל לנשים בהריון" - שירות המיועד לנשים בהריון או לנשים שהן 6 חודשים לאחר הלידה ושזקוקות לקבלת ייעוץ, ביצוע בדיקה ו/או טיפול רפואי וניתוח קיסרי אשר אינם נכללים בסל הבריאות ו/או בתוכנית כללית מושלם זהב. </p> <p>הזכאות לכיסוי תהיה: </p> <p>1. לאחר מיצוי הזכאות בתוכנית כללית מושלם זהב. </p> <p>2. עבור טיפול/בדיקה הקשורים להריון וללידה. </p> <p>שירות זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופתיה ו/או תרופות אלטרנטיביות.</p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

בדיקת סיסי שליה הכוללת צ'יפ גנטי (שבב ציטוגנטי CMA).

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 800 ש"ח לטיפול
בעת הפנייה למכון, יש לציין שהלקוחה מבוטחת בכללית מושלם, ובנוסף יש לברר מיהם הרופאים המבצעים את הבדיקה ללקוחות מושלם באותו המוסד. לקוחות תוכנית הפלטינום זכאיות להשתתפות עצמית נמוכה במיוחד - 400 ₪ בלבד. במסלול זה ניתן לפנות רק אל הרופאים והמכונים אשר מופיעים בלשונית "נותני השירות"

מסלול החזר כספי

ההחזר כולל את הייעוץ שניתן במסגרת הבדיקה.

השירות ניתן למימוש באופן מיידי

מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

בדיקה בהנחה מיוחדת

מסלול השתתפות עצמית

&lt;p&gt;בדיקת מי שפיר או בדיקת סיסי שליה* - לקוחות תוכנית הפלטינום שגילן עד 35 זכאיות לקבל את השרות בהשתתפויות עצמיות בס"כ 400 ש"ח לכל עובר במקום 800 ש"ח. הזכאות הינה לבדיקה אחת לכל הריון. השירותים הנ"ל ניתנים במסגרת מכוני הסדר בלבד ולאחר מיצוי הזכאות בסל הבסיסי ובתוכנית מושלם זהב.&lt;/p&gt;

מסלול החזר כספי

לקוחת כללית מושלם פלטינום בעלת ותק של שישה חודשים ומעלה, המעוניינת לבצע בדיקת מי שפיר או בדיקת סיסי שליה במסלול החזר יכולה לקבל את ההחזר מ"סל ההיריון".

השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש