הבראה ליולדת

תחומי שירות:
    הריון ילוד ופג,שירותי מושלם

אודות השירות

כללית מושלם מאפשרת ליולדת הבראה במוסד המיועד לנופש או להבראה החל מלידת הילד הרביעי. לקוחות כללית פלטינום זכאיות להשתתפות בהוצאות ההבראה גם לאחר לידת הילד הראשון או השני או השלישי. את השירות ניתן לממש עד חודש ממועד הלידה, לתקופה מירבית של שלושה ימים. ההבראה היא במסגרת מוסד או מתקן המיועד להבראה לאחר לידה תוך חודש ימים מהלידה.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

עד שלושה ימי הבראה במוסד המיועד לנופש/הבראה. השירות ניתן החל מלידת הילד הרביעי.
השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

כללית מושלם פלטינום משתתפת בהוצאות הבראת היולדת לאחר לידת הילד הראשון, השני או השלישי. ההבראה היא במסגרת מוסד או מתקן המיועד להבראה לאחר הלידה תוך חודש ימים מהלידה. השירות ניתן למימוש עבור ילד אחד בלבד. את השירות ניתן לממש לתקופה מירבית של שלושה ימים.

מסלול השתתפות עצמית

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש 6 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל