חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

טיפולי שיניים מורכבים

תחומי שירות:
    שיניים - פה ולסת,שירותי מושלם
טיפולי שיניים מורכבים

אודות השירות

<p dir="RTL">לקוחות כללית מושלם פלטינום זכאים לטיפולי שיניים פרותטיים (מורכבים) ב-50% הנחה הכוללים גשר, כתר, שתל, תותבות, ועוד<span dir="LTR">.</span></p><p dir="RTL"><a href="https://mushlam.clalit.co.il/SiteCollectionDocuments/rehabilitate.pdf"><u>לרשימת הטיפולים והמחירים&gt; </u></a></p><p dir="RTL">לקוחות בני 80 ומעלה ייהנו מהכיסוי בהמשך לזכאות בסל הבריאות<span dir="LTR">.</span></p><p dir="RTL">השתתפות כללית מושלם בטיפולים, מותנית בביצוע הטיפולים במרפאות &quot;כללית סמייל&quot;, בכפוף לתקנון כללית מושלם ופלטינום ולרשימת הטיפולים המופיעים בהם.</p><p dir="RTL">לבחירת מרפאת שיניים כללית סמייל באזור מגוריך לחץ<a href="https://www.clalitsmile.co.il/%D7%9E%D7%A8%D7%A4%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%A1%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9C/?ref=MUSHLAM&BID=13740" target="_blank">כאן</a></p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

<p>טיפולי שיניים מורכבים ב-50% הנחה. טיפולי השיניים ניתנים בכפוף לרשימה המופיעה בלשונית &quot;תעריפים ומידע&quot; ובתקנון.</p><p>לקוחות בני 80 ומעלה ייהנו מהכיסוי בהמשך לזכאות בסל הבריאות.</p>

מסלול השתתפות עצמית

שיעור ההנחה הוא על מחירון "כללית סמייל" הניתן ללקוחות כללית (ההנחה במסגרת שירות זה כוללת את הנחת מושלם זהב). הטיפולים והמכסות הם בהתאם לרשימה המתעדכנת מעת לעת. אין השתתפות על עלות הרדמה מסוג סדציה או הרדמה כללית, אין כיסוי לטיפולי שיניים למטרות אסתטיות ואין כיסוי למקרים המכוסים במסגרת פוליסת תאונות של משרד החינוך. לקוח שהחל טיפול שכלול ברשימה לפני שהתחילה הזכאות שלו, לא יהיה זכאי לכיסוי להמשך אותו טיפול.

מסלול החזר כספי

השירות ניתן במסלול השתתפות עצמית בלבד.

השירות ניתן למימוש12 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש