חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

יישור שיניים

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,שיניים - פה ולסת

אודות השירות

<p dir="RTL"><span lang="HE">סניפי כללית סמייל חזרו לפעילות מלאה.</span><span lang="HE">לידיעתכם, לא יינתנו טיפולים ללא תיאום תור מראש וטיפולי עזרה ראשונה.</span></p><p>לקוחות כללית מושלם נהנים מ-25% הנחה עבור טיפולים אורתודנטיים לילדים עד גיל 18 במרפאות &quot;כללית סמייל&quot;. לקוחות כללית מושלם פלטינום נהנים <strong>משעורי הנחה גבוהים הרבה יותר</strong>: 60% הנחה לילדים עד גיל 18, 50% הנחה למבוגרים מגיל 18 ואילך.</p><p>*השתתפות כללית מושלם בטיפולים מותנית בביצוע הטיפולים במרפאות &quot;כללית סמייל&quot;. </p><p dir="RTL">לבחירת מרפאת שיניים כללית סמייל באזור מגוריך לחץ <a href="https://www.clalitsmile.co.il/%D7%9E%D7%A8%D7%A4%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%A1%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9C/?ref=MUSHLAM&BID=13740" target="_blank">כאן</a></p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

יישור שיניים.

מסלול השתתפות עצמית

ילדים עד גיל 18, לקוחות כללית מושלם, נהנים מהנחה בשיעור 25% במעמד קבלת הטיפול ב&quot;כללית סמייל&quot;.

מסלול החזר כספי

אם הלקוח לא קיבל את ההנחה לה הוא זכאי, יש לשלוח למחלקת התביעות את חשבונית העסקה/קבלה מקורית, תדפיס טיפולים רלוונטי ומסמך רשמי ממרפאת ההסדר המציין מדוע לא ניתנה ההנחה במקום. את המסמכים יש לשלוח לתיבת דואר 2265, בני ברק, מיקוד 51122.

השירות ניתן למימוש12 חודשים מיום ההצטרפות

מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

יישור שיניים ללקוחות הפלטינום: לילדים עד גיל 18 ב-60% הנחה, למבוגרים מגיל 18 ואילך ב-50% הנחה. טיפולי השיניים ניתנים בכפוף לרשימה המופיעה בלשונית "תעריפים ומידע" ובתקנון.

מסלול השתתפות עצמית

שיעור ההנחה הוא על מחירון "כללית סמייל" הניתן ללקוחות כללית (ההנחה במסגרת שירות זה כוללת את הנחת מושלם זהב). הטיפולים והמכסות הם בהתאם לרשימה המתעדכנת מעת לעת. אין השתתפות על עלות הרדמה מסוג סדציה או הרדמה כללית, אין כיסוי לטיפולי שיניים למטרות אסתטיות ואין כיסוי למקרים המכוסים במסגרת פוליסת תאונות של משרד החינוך. לקוח שהחל טיפול שכלול ברשימה לפני שהתחילה הזכאות שלו, לא יהיה זכאי לכיסוי להמשך אותו טיפול.

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול השתתפות עצמית בלבד.

השירות ניתן למימוש 12 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש