רפואה משלימה במרפאות "כללית רפואה משלימה"

תחומי שירות:
    רפואה משלימה,שירותי מושלם

אודות השירות

<p>כללית מושלם מעניקה ללקוחותיה טיפולי רפואה משלימה בהנחות משמעותיות ובהשתתפות עצמית נמוכה.</p><p> לקוחות המושלם מקבלים עד 60% הנחה מהמחירון הכללי של מרפאות כללית רפואה משלימה, בהשתתפות עצמית של מינימום 64 ש"ח.</p><p> הלקוח זכאי למקסימום 20 טיפולי רפואה משלימה בשנה קלנדרית (ינואר-דצמבר) בכל התחומים הקיימים באותה מרפאה היעוץ הרפואי טרם הטיפול ב"כללית רפואה משלימה", נחשב לטיפול במסגרת מכסת הטיפולים. בין מגוון הטיפולים תמצאו טיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה, נטורופתיה, דיקור, עיסוי הוליסטי, פלדנקרייז וטיפולים נוספים. <p>לפרטים נוספים באתר<a href="https://www.clalitmashlima.co.il/?ref=MUSHLAM&amp;BID=14077&amp;utm_source=mushlam&amp;utm_medium=footer&amp;utm_campaign=homepage"> כללית רפואה משלימה </a>או לחיוג במוקד שירות 2829*</p> <p><br></p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

עד 20 טיפולי רפואה משלימה בשנה קלנדרית, במרפאות "כללית רפואה משלימה".

מסלול השתתפות עצמית

השרות ינתן ב- 60 אחוז הנחה לטיפול
השירותים ניתנים במרפאות "כללית רפואה משלימה" בלבד. ההנחה היא מהמחירון הכללי. שיעור ההשתתפות העצמית משתנה בהתאם לטיפול. לפרטים נוספים, נא לפנות ל"כללית רפואה משלימה", בטלפון 2829*.

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול השתתפות עצמית בלבד.
השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל