בדיקות סקר תקופתיות במכוני הסדר

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,פנימית,רפואת ספורט,בריאות הציבור/רפואה מונעת

אודות השירות

לקוחות כללית מושלם בני 18 ומעלה נהנים מהנחה עבור ביצוע בדיקות סקר תקופתיות. הבדיקות כוללות: המטולוגיה + כימיה, בדיקת שתן כללית, בדיקת רופא, לחץ דם, תפקוד ריאות, ראיה ושמיעה. בנוסף, ניתן לבצע פעם בשנה את אחת מהבדיקות הבאות: ארגומטריה, ממוגרפיה, גניקולוגיה, צפיפות העצם.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

לקוח כללית מושלם זכאי להשתתפות בהוצאות בדיקות סקר תקופתיות אחת ל- 24 חודשים. למעט הבדיקות: ארגומטריה, ממוגרפיה, גניקולוגיה, צפיפות העצם - להן הוא זכאי אחת לשנה, ורק לאחת מהן.

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 240 ש"ח
הזכאות למימוש השירות היא אחת ל-24 חודשים. עמית שיבצע רק אחת מארבע הבדיקות ארגומטריה, ממוגרפיה, גניקולוגיה, צפיפות העצם, ישלם השתתפות עצמית בתעריפים הבאים: ממוגרפיה - 79 ש"ח - בהפניית רופא בלבד, גניקולוגיה ו/או ארגומטריה - 114 ש"ח, צפיפות העצם - 57 ש"ח.

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול השתתפות עצמית בלבד.
השירות ניתן למימוש6 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל