חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

סדנאות בתחומי אורח חיים בריא

תחומי שירות:
    בריאות הציבור/רפואה מונעת,שירותי מושלם

אודות השירות

כללית מושלם מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סדנאות שבהסדר בתחומים שונים בהשתתפות עצמית נמוכה במרפאות הכללית. הסדנאות נפתחות בהתאם לכמות המשתתפים ומרביתן נערכות בפריסה ארצית. לבירור פרטים לגבי מועדי הפתיחה של הסדנאות ומיקומן, יש להתקשר למוקד השירות של כללית, 2700* להלן מידע לגבי חלק מן הסדנאות. למידע המלא יש ליצור קשר עם מוקד השירות. סדנאות בנושאי הורות: החייאת תינוקות, עיסוי תינוקות, סדנת גמילה מחיתולים, סדנאות לליווי התפתחותי, הורות בריאה, סדנאות תמיכה לאימהות, הכנה לגן חובה, הכנה לכיתה א' ועוד. סדנאות כושר: כושר לנשים - פעילות גופנית לנשים לפני ואחרי לידה, סדנת אימהות עם עגלות, בניית עצם לנשים ועוד. סדנאות תזונה נכונה וירידה במשקל: סדנאות הרזיה למבוגרים ולנוער, תמיכה לילדים עם עודף משקל, בישול בריא, תזונת ילדים וסדנאות אורח חיים בריא לילדים ולנוער. חלק מהסדנאות משולבות בפגישות עם מאמני כשר לסיוע בבניית תכנית פעילות. אורח חיים בריא: סדנה לשיפור הזיכרון, התמודדות עם מצבי לחץ ועוד.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

סדנאות בתחומי אורח חיים בריא.

מסלול השתתפות עצמית

לרשימת הסדנאות המלאה, יש לפנות ל-2700*

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול השתתפות עצמית בלבד.

השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש