חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

סדנת אורח חיים בריא לאוכלוסיה בסיכון

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,בריאות הציבור/רפואה מונעת

אודות השירות

השירות כולל פעילות בחדר כושר בהשגחה רפואית, דיאטה מתאימה, ליווי של פסיכולוג או עובד סוציאלי, מעקב של בדיקות מעבדה והרצאות. השירות יימשך כארבעה חודשים, ויינתן במכוני הסדר בלבד. השירות מיועד ללקוחות שיש להם לפחות את אחד המדדים הבאים: 1. BMI מעל 27 אצל בני 17 שנים ומעלה או אחוזון BMI מעל 85 אצל צעירים מ-17 שנים 2. סוכר גדול מ-100 בשתי בדיקות 3. HBA1C > 6.9, HDL נמוך כהגדרתו 4. LDL גדול מ-130 5. T.G. גדול מ-175 5. לחץ דם סיסטולי גבוה מ-129 או דיאסטולי גבוה מ-84 בשתי מדידות 6. יושבנות והיעדר מסגרת מתאימה לפעילות 7. שני גורמי סיכון לפחות לתחלואה קרדיווסקולארית (לרבות עישון וסיכון משפחתי) 8. מניעה שניונית לאחר אירועי מח וחולי COPD ומחלות אחרות שאורחות חיים יכולים למנוע החמרתם או הישנותם (קבוצות לפי אבחנה) 9. נערות/נשים עם PCO, מגבלה בריאותית בביצוע פעילות גופנית במסגרת חדר כושר רגיל.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

סדנת אורח חיים בריא לאוכלוסיה בסיכון.

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 225 ש"ח
השירות כולל פעילות בחדר כושר בהשגחה רפואית, דיאטה מתאימה, ליווי של פסיכולוג או עובד סוציאלי, מעקב של בדיקות מעבדה והרצאות. השירות ניתן למשך ארבעה חודשים באופן חד פעמי.

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש במסלול השתתפות עצמית בלבד.

השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית. נא לקרוא את תנאי השימוש המלאים לפני השימוש במערכת סל השירותים

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש