מכשירי CPAP

תחומי שירות:
    ציוד רפואי,שירותי מושלם

אודות השירות

השירות ניתן ללקוח הזקוק למכשיר על-פי קביעה של רופא כללית. הזכאות היא על מכשיר אחד, פעם אחת, במהלך כל 5 שנים. החל מה-01.10.2017 השירות ניתן במסלול החזר בלבד

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מסלול השתתפות עצמית

קיים במסלול החזר בלבד

מסלול החזר כספי

סכום זה כולל את חלקה של כללית מושלם בלבד. בנוסף, הלקוח יהיה זכאי גם להחזר מטעם הסל ("שירותי בריאות כללית"). לקבלת החזר, יש להשיג את המסמכים הבאים: חשבונית מס קבלה מקורית והמלצה רפואית. סכום ההחזר ללקוח יכלול את חלק המושלם והסל. ניתן במקביל גם לשלוח צילום חשבונית מס קבלה מקורית, המלצה רפואית ומסמך רשמי מכללית המאשר כי המקור נמצא ברשותם. יש לוודא שעל גבי החשבונית יצויין גובה ההחזר ששולם מכללית. את המסמכים בהתאם לאחת מהאפשרויות שלמעלה, יש לשלוח לכללית מושלם, מחלקת התביעות, ת.ד 2265 בני ברק מיקוד 5112201.
השירות ניתן למימוש12 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל