חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

סל לנשים בהריון ולאחר הלידה- ללקוחות כללית מושלם פלטינום

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,פוריות,גינקולוגיה ונשים,הריון ילוד ופג
סל לנשים בהריון ולאחר הלידה- ללקוחות כללית מושלם פלטינום

אודות השירות

<p style="text-align: right;">לקוחות כללית מושלם פלטינום שצברו ותק של 6 חודשים בתכנית, נהנות מסל היריון בשווי של - 2,000 ₪ להיריון, למימוש על פי בחירתן לבדיקות וטיפולים הקשורים להיריון, לידה ולאחר הלידה.</p><p style="text-align: right;">סכום ההחזר יהיה בשיעור של 75% מסך ההוצאה בפועל ועד תקרה מצטברת של 2,000 ש&quot;ח (בהיריון מרובה עוברים עד תקרה מצטברת של 4,000 ש&quot;ח להיריון זה ) לכל היריון ועד 4 הריונות לכל תקופת החברות בתכנית .</p><p style="text-align: right;"></p><p style="text-align: right;"><strong>דוגמה לשירותים בגינם ניתן החזר:<br></strong></p><p class="fr-text-uppercase" style="text-align: right;">סקירת מערכות פרטית<br>בדיקות דם לאיתור תסמונות גנטיות<br>התייעצות עם מומחה בנושא היריון ולידה- תקרת החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 700 ש&quot;ח לייעוץ.<br>בדיקת מי שפיר</p><p class="fr-text-uppercase" style="text-align: right;">שימור דם טבורי<br>היפוך עובר ועוד.</p><p style="text-align: right;"><br><br><strong>ניתן לממש את הסל הכספי גם בלידה ואחריה לנושאים הבאים:<br></strong>דולה/תומכת לידה - תקרת החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 1,500 ש&quot;ח, השירות ניתן רק בליווי בלידה בלבד.<br>הבראה לאחר לידה - עבור ילד רביעי ואילך - שלושה ימי הבראה נוספים מעבר לזכאות הקיימת בתכנית כללית מושלם. עבור ילד ראשון ועד ילד שלישי, שלושה ימי הבראה ובתנאי שלא נוצלה הזכאות בשירות הנפרד בתכנית מושלם פלטינום. תקרת החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 400 ש&quot;ח ללילה.</p><p style="text-align: right;"></p><p style="text-align: right;"><strong>ניתן לממש את הסל הכספי בתקופה של שישה חודשים לאחר הלידה לנושאים הבאים:</strong></p><p style="text-align: right;">הבראה לאחר לידה - עבור ילד ראשון ועד ילד שלישי, שלושה ימי הבראה ובתנאי שלא נוצלה הזכאות <a href="https://mushlam.clalit.co.il/he/woman/after_childbirth/Pages/recovery.aspx" rel="noopener noreferrer" target="_blank">בשירות הנפרד</a> בתכנית מושלם פלטינום, עבור ילד רביעי ואילך - שלושה ימי הבראה נוספים מעבר לזכאות הקיימת בתכנית כללית מושלם. תקרת החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 400 ש&quot;ח ללילה.<br>אחות פרטית בבית היולדת - תקרת החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 400 ש&quot;ח לביקור.<br>ייעוץ שינה לתינוק - תקרת החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 400 ש&quot;ח לייעוץ.<br>ייעוץ אישי לפעילות גופנית או תזונה ליולדת בבית היולדת - (על ידי תזונאית מוסמכת/ מאמן כושר) תקרת החזר של 75% מההוצאה בפועל ועד 400 ש&quot;ח לייעוץ.</p><p style="text-align: right;">לקבלת החזר, יש לצרף תעודה שמאשרת את התמחותו של המטפל בתחום הנדרש. אם מדובר בשירות אחות פרטית בבית היולדת, יש לצרף מסמך רשמי מנותן השירות, המאשר כי השירות ניתן בבית. עבור ייעוץ לתזונה נכונה ליולדת - יש לצרף תעודת הסמכה רשמית ממשרד הבריאות.<br>סל זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופתיה ו/או תרופות אלטרנטיביות. הזכאות הנה לעמיתה בלבד ולא תינתן לבן הזוג ו/או לילוד.<br><br>לתשומת ליבך, בהתאם להוראות החוק, החל מתאריך 1.11.2017, מבוטח שביקר אצל רופא במסגרת מרפאה כלשהיא ב&quot;כללית&quot;, לא יוכל לבצע ניתוח, בדיקה או טיפול באמצעות אותו רופא במסגרת &quot;כללית מושלם&quot;, במהלך 6 חודשים לאחר הביקור</p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

סל כספי לנשים בהריון ולאחר הלידה. הזכאות למימוש הכיסוי הזה תהיה רק לאחר מיצוי הזכאות של השרות המקביל, אם קיים, בתכנית כללית מושלם זהב. לדוגמה, על מנת ליהנות מהחזר על סקירת מערכות במסגרת תוכנית כללית מושלם פלטינום, על העמיתה לממש קודם לכן את זכאותה לסקירה במסגרת תוכנית כללית מושלם זהב. שירות זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופתיה ו/או תרופות אלטרנטיביות.

מסלול השתתפות עצמית

השירות ניתן במסלול החזר בלבד. תוכנית כללית מושלם פלטינום לא מעניקה החזרים על השתתפויות עצמיות ששולמו במסגרת שירותי ההריון בתוכנית כללית מושלם זהב.

מסלול החזר כספי

בהיריון מרובה עוברים עד תקרה מצטברת של 4,000 ש"ח להיריון. הזכאות הינה לכל היריון ועד 4 הריונות לכל תקופת החברות בתכנית ועד לסכום מצטבר מקסימלי של 8,000 ₪ ללקוחה. לכל תקופת החברות בתכנית.

השירות ניתן למימוש6 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם מופיע כפתור "בדיקת זכאות אישית", בלחיצה עליו תעברו לכניסה לאתר כללית און־ליין. הכניסה לאתר מחייבת קוד משתמש וסיסמה
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש